Зоряний шлях: Дискавері 1-3 сезон дивитися онлайн

Star Trek: Discovery

Додано 08 січня 2021 LostFilm 1-3 сезон 13 серія

Про серіал Зоряний шлях: Дискавері 1-3 сезон українською мовою:

Особовий склад USS Discovery NCC-1031 під керівництвом капітана Філіпа Георгіу і його помічника Мішель Бернхем вивчає космічні простори, шукає загадкові куточки всесвіту, на які ще не ступала нога живих істот. Часом, вони стають першовідкривачами незвіданих планет і нових цивілізацій. Всі члени героїчної команди регулярно ризикують своїми життями, але пристрасть до неосяжних просторах Галактики і любов до пригод допомагає їм впоратися з будь-якими труднощами на їх нескінченному шляху.

Усередині групи нерідко відбуваються сварки і суперечки, що не дивно. Адже космічні мандрівники проводять разом багато часу. Одного разу Бернхем випадково вбила клінгонов - представника позаземної цивілізації. Очолює іншу расу Реджеко. Героїня серіалу «Зоряний шлях: Діскавері» не вірить, що цей народ так доброзичливий і миролюбний, як здається.

Члени екіпажу не вірять, що вбивство сталося з волі випадку і виключно в цілях самооборони і відносяться до помічниці капітана з недовірою. Між астронавтами розгорається конфлікт: як бути з расою клінгонов. Командир галактичного судна впевнений, що Клінгони не можуть заподіяти шкоди, а Мішель запевняє, що їх необхідно винищити, і чим швидше, тим краще

Дивитися серіал Зоряний шлях: Дискавері 1-3 сезон 13 серія в хорошій якості

Зоряний шлях: ДискаверіЗоряний шлях: ДискаверіЗоряний шлях: Дискавері

Звёздный путь: Дискавери (2017) 1-3 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.