Стартрек: Відплата / Зоряний шлях 2: У пітьму (2013)

Стартрек: Відплата / Зоряний шлях 2: У пітьму (2013) дивитися онлайн

Star Trek Into Darkness

Про фільм Стартрек: Відплата / Зоряний шлях 2: У пітьму (2013) українською мовою:

Отже, Стартрек: Відплата (2013) продовжив історію зоряного шляху, ставши дванадцятим по рахунку фільмом цієї кіноепопеї. Його, як і одинадцятий фільм, зняв Джей Джей Абрамс. Він запевнив, що постарався уникнути помилок і неточностей, які були допущені у попередній роботі (хоча більшість шанувальників жанру не помітили ніяких помилок) та гарантує, що новий фільм буде ще яскравішим і цікавішим, ніж всі інші роботи. На роль лиходія був запрошений Бенедикт Камбербатч, причому він грає майже без гриму, творці фільму вирішили, що у нього і так все відмінно вийде і така особа не потребує коригування, хіба що додали йому шрами. (Само собою, компліменти щодо зовнішності досить сумнівні, але на роль лиходія він чудово підходить). Ну, і звичайно, одягли героя Камбербатча в стильну одяг. Досить довго трималася в секреті інформація про те, яку роль відіграє цей актор, підігріваючи інтригу навколо своєї роботи. За сюжетом герой Камбербатча - Гері Мітчелл вперше з'явився в однойменному серіалі в 1966 році. Він володіє надзвичайними здібностями, такими, як телекінез і телепатія. За словами актора, його Гері буде на ндосягаемой висоті.

І взагалі, на всьому протязі зйомок фільму Стартрек: Відплата (Інші версії назви фільму Зоряний шлях: Сіквел, або просто Зоряний шлях 2) вони обростали найнеймовірнішими плітками, чутками та інтригами, як жоден інший фільм. Так, одна з ролей була запропонована Бенісіо Дель Торо, але актор відмовився від цієї ролі нібито через грошових розбіжностей. Чи це Правда? Цілком можливо. Ще один домисел, який отримав підтвердження у подальшому - це поява в сіквелі клінгонов. Якщо зовсім чесно, то відомо, що вони могли з'явитися й раніше, але кадри, де вони захоплюють у полон Неро і його команду, після загибелі зорельота «Кельвін», але були вирізані при монтажі фільму. У цій частині клінгонів з'являться на екранах, вони досить міцно вплетені в сюжет фільму, і вирізати вже не вийде.

Коротко про сюжет: з майбутнього з'являється Ромул Нерон і Кирку і Споку необхідно об'єднаними зусиллями перешкодити йому, все зруйнувати. І вони відправляються на бойовому кораблі «Ентерпрайз» в космічну подорож - повне неймовірних небезпек і захоплюючих пригод. Як довго їм належить борознити неосяжні простори галактик? Фільм Стартрек: Відплата знімався в Лос-Анджелесі, в Левирморе, в Гарден Гроув, в Каліфорнії. Вихід стрічки відбувся в травні 2013 року.
Стартрек: Відплата / Зоряний шлях 2: У пітьму (2013)

Дивитися фільм Стартрек: Відплата / Зоряний шлях 2: У пітьму (2013) в хорошій якості

Стартрек: Відплата / Зоряний шлях 2: У пітьму (2013)Стартрек: Відплата / Зоряний шлях 2: У пітьму (2013)Стартрек: Відплата / Зоряний шлях 2: У пітьму (2013)

Стартрек: Возмездие (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

як ввімкнути україномовний переклад? при натисканні на кнопку "ukr" іде російська доріжка

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.