Дивовижна місіс Мейзел 1-3 сезон дивитися онлайн

The Marvelous Mrs. Maisel

Додано 26 лютого 2020 Ozz.tv 1-3 сезон 8 серія

Про серіал Дивовижна місіс Мейзел 1-3 сезон українською мовою:

Міріам Майзель - молода єврейка, що живе зі своїм чоловіком Джоелом, який вважає себе успішним стендап-коміком. Будучи старанною домогосподаркою, Міріам намагається всіляко підтримати чоловіка і присутня на всіх його виступах, але одного разу щиро розчаровується, коли дізнається, що Джоел просто вкрав чужу ідею для свого кращого номера.

Незабаром, після чергового провального виступу, Джоел несподівано повідомляє дружині, яка намагається підтримати засмученого чоловіка, що у нього є коханка, після чого, поспішно зібравши речі, йде.

Убита горем дівчина, все ще не розуміє до кінця, як таке могло статися, злегка напивається і відправляється в клуб, де весь цей час виступав її чоловік. Скориставшись моментом, Міріам виходить на сцену, звідки видає здивованої публіки свій відвертий, але вельми кумедний монолог про свою нелегку долю ...
Дивовижна місіс Мейзел

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Пілотний епізод серіалу став одним з найуспішніших в історії Amazon Video. Він отримав середній рейтинг глядачів 4,9 з 5 можливих.
  • Ворожка пропонує клієнту амулет з «коренем танніса». Це вигадане рослина, яку використовували сатаністи в фільмі Романа Поланскі «Дитина Розмарі» (1968).

Дивитися серіал Дивовижна місіс Мейзел 1-3 сезон 8 серія в хорошій якості

Дивовижна місіс МейзелДивовижна місіс МейзелДивовижна місіс Мейзел

Удивительная миссис Мейзел 1-3 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.