Дублікат (2018) дивитися онлайн

Jonathan

Про фільм Дублікат (2018) українською мовою:

Хлопець на ім'я Джонатан веде нудний спосіб життя. Вранці він прокидається на роботу, а ввечері після роботи відразу йде додому, де приділяє небагато часу комп'ютерних ігор і лягає спати. У його житті не відбувається нічого цікавого, і кожен його новий день схожий на попередній. Але є одна річ, яка відрізняє героя від більшості людей - у нього є друга особистість. Коли Джонатан лягає спати, прокидається Джон, який живе в його тілі. Він веселий і товариський хлопець, який обожнює бари, нічні клуби і веселощі. Між двома особистостями існує домовленість розповідати все один одному. Всіма подіями з життя вони діляться за допомогою відеозаписів. Але одного разу тонкий баланс між особистостями порушується.

Джонатан випадково дізнається, що у Джона насправді є дівчина, яку він від нього ретельно приховував. Він влазить у відносини свого дубліката та руйнує їх. Але він, сам того не помічаючи, закохується в колишню дівчину свого дубліката. Тепер Джонатан змушений приховувати від своєї другої особи відносини з коханою, яку у нього ж і відбив. Але страшна правда розкривається, і це призводить до жахливих наслідків. Між особистостями починається ворожнеча, яка поступово переростає в повноцінну війну, де хороші будь-які засоби.

Дивитися фільм Дублікат (2018) кіного безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Дублікат (2018)

Дивитися фільм Дублікат (2018) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Дублікат (2018) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Дублікат (2018)Дублікат (2018)Дублікат (2018)

Дубликат (2018) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

  • Lutik
  • 21 листопада 2018 09:01
  • 0
Не можу сказати, що фільм динамічний і захоплюючий. Але сюжет захопив, зацікавив. Важко зрозуміти людину, в якому вміщаються дві особистості, ми цього ніколи не зрозуміємо, бо не відчуємо. За великим рахунком - схоже, що тут боротьба добра зі злом. Ну не так радикально, але все ж.

Цікавий фільм, для "подумати". Хто любить глибокі, психологічні сюжети, той знайде для себе сюжет цікавим. Раджу подивитись.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.