Привид / Кожен новий день (2018)

Привид / Кожен новий день (2018) дивитися онлайн

Every Day

Про фільм Привид / Кожен новий день (2018) українською мовою:

Ріаннон завжди мріяла про зворушливе кохання, але через сором'язливість ніколи не намагалася втілити мрію в реальність. І ось настає довгоочікуваний день, коли відбувається те, чого героїня фільму «Привид» так давно чекала. Вона знайомиться з чарівним хлопцем, в якого закохується з першого погляду. Джастін – одноліток дівчини – відповідає їй взаємністю, і вони проводять чудовий день, який закінчується не менш чудесним поцілунком.

Засинає Ріаннон з думкою про те, що завтра вперше за багато років прокинеться щасливою. Але Джастін не зв'язується з нею на наступний день. Розчарована в обранцеві, героїня замикається в собі, не розуміючи, що саме в ній не так. Ситуація прояснюється після відвертої розмови з незнайомкою в бібліотеці. Співрозмовниця Ріаннон зізнається, що вона і є... Джастін! Все трохи складніше, ніж може здатися. Виявляється, у Джастіна вселився привид, в якого закохалася головна героїня. Певного імені у незвичайного коханого немає, як і стабільного життя: щодня він виявляється в тілі людини, що знаходиться неподалік від минулого «судини», де проводить добу і продовжує неконтрольовану «подорож». Незважаючи на всі складнощі, між ними зав'язується роман. Чи є у цих відносин право на існування?

Дивитися фільм Привид / Кожен новий день (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Привид / Кожен новий день (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • В основі сценарію - роман «Кожен день» (2012) Девіда Левітана.

Дивитися фільм Привид / Кожен новий день (2018) в хорошій якості

Привид / Кожен новий день (2018)Привид / Кожен новий день (2018)Привид / Кожен новий день (2018)Привид / Кожен новий день (2018)Привид / Кожен новий день (2018)Привид / Кожен новий день (2018)

Привидение (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

inlove Добре зкллеєне, класичне романтичне кіно зноткою фантастики ! inlove

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.