Міняю жінку дивитися онлайн

Про фільм Міняю жінку українською мовою:

У програмі дві сім'ї, зазвичай з різних соціальних класів і спосіб життя різний, змінюють дружин, а іноді і чоловіків, на два тижні. Програма, як правило, навмисно змінює дружин з абсолютно різними стилями життя, такими як безладна дружина, обмінюється з витончено охайною, або дружина, яка тільки готує вегетаріанець, обмінюється з дружиною без вегетаріанця, документуючи культурні та соціальні відмінності, які виявляють дві сім'ї: Нового члена сім'ї.

Протягом першого тижня нова дружина повинна дотримуватися точно таких же правил і способу життя дружини, яку вона замінює. Кожна дружина залишає керівництво по дому, яке пояснює її роль в сім'ї і обов'язки, які вона виконує. Це допомагає визначити, які правила будуть застосовуватися дружинами на «церемонії зміни правил».

Протягом другого тижня новим дружинам дозволяється встановлювати свої власні правила, і їх нові сім'ї повинні дотримуватися цих нових правил для домашніх господарств. Зазвичай сім'ям доводиться пристосовуватися до цієї політики, тим часом дружини виплачують грошову суму сім'ї, з якою вони пов'язані, щоб робити те, що дружина вважає за потрібне витратити на це.

В кінці двох тижнів дві пари зустрічаються разом вперше, а дружини разом зі своїми чоловіками обговорюють, як вони відчували себе протягом двох тижнів. Це часто опускається в особисті образи і вироджується в насильство по крайній міре в два рази. Однак найчастіше обидві родини досягають середини і висловлюють те, що вони дізналися з досвіду. Іноді зустріч в таблиці - це дуже сердечне і емоційне час для двох сімей, які іноді мають повне і взаємну повагу один до одного. Кілька тижнів потому камери повертаються, щоб записати, які зміни відбулися з часу обміну.
Міняю жінку

У головних ролях

Дивитися фільм Міняю жінку kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Міняю жінку онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Міняю жінкуМіняю жінкуМіняю жінку

Меняю жену смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.