Я буду жити / Я житиму (2009) дивитися онлайн

Додано 03 квітня 2018 всї серїї

Про серіал Я буду жити / Я житиму (2009) українською мовою:

Олена Єгорова – улюблениця удачі. З провінційних ресторанів цю співачку витягнув на світло відомий столичний продюсер Георгій Рогожин. В ту ж мить дівчина з Олени перевтілилася в неприступну Евеліну, а після і в дружину свого покровителя. Цей шлюб цілком можна назвати щасливим: стосунки подружжя завидно душевні, а поява двох дітей тільки зміцнило зіркову родину.

Але незабаром Георгій різко змінився. Він перестав бути щедрим начальником, ввічливим чоловіком і люблячим батьком. В його проявилася безкомпромісність яка перетворила Евеліну з дружини в вдале вкладення капіталу, а якщо його придбання виходило за рамки студії або вдома, ввечері Рогожин нагадував кулаками, що не потерпить секретів. Часті побої змусили Олену піти від чоловіка, але її свобода тільки ускладнила життя. На жінку накинулися світські скандали, зрада друзів і наклеп жовтої преси. Сподобається зірці такий смак шоу-бізнесу? Як Евеліна буде справлятися з викликами популярності, і чи зможе стати незалежною, дивіться у фільмі «Я буду жити!».

Дивитися серіал Я буду жити / Я житиму (2009) в хорошій якості

Я буду жити / Я житиму (2009)Я буду жити / Я житиму (2009)Я буду жити / Я житиму (2009)Я буду жити / Я житиму (2009)Я буду жити / Я житиму (2009)Я буду жити / Я житиму (2009)

Я буду жить! (2009) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.