Будинок для двох (2009) дивитися онлайн

Про фільм Будинок для двох (2009) українською мовою:

Батьки у Насті і її старшого брата Михайла рано пішли з життя. Так сталося, що вони удвох ще маленькими залишилися жити одні. Михайло взяв опіку над сестрою і був їй як старший брат і батько, у всьому допомагаючи. Але життя завжди вносить свої корективи.

Так сталося, що Михайло вирішив одружитися. Зрозуміло, що це повинно було рано чи пізно статися. Михайло привів додому молоду дружину. Настя відразу зрозуміла, що жити дві господині в одному будинку не зможуть. Для того, щоб братові було добре, дівчина вирішує покинути свої рідні місця. Настя за професією педагог. Вона приїжджає в невелике село і там її із задоволенням беруть на роботу. У селі вона знайомиться з молодим чоловіком на ім'я Павло. Він допомагає молодій жінці по господарству, адже жити в сільських умовах їй досить незвично.

Згодом між ними народжуються почуття. Також Настя сподобалася досить багатого чоловіка, якого звуть Георгій Михайлович. Він одночасно є головним спонсором школи, допомагаючи цьому навчальному закладу, чим може. За сюжетом фільму «Будинок для двох» зав'язується любовні трикутник. Кого вибере Настя - простого Павла або багатого Георгія дізнаються глядачі цієї кінокартини.
Будинок для двох (2009)

Дивитися фільм Будинок для двох (2009) в хорошій якості

Будинок для двох (2009)Будинок для двох (2009)

Дом для двоих (2009) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.