Марія Магдалина (2018)

Марія Магдалина (2018) дивитися онлайн

Mary Magdalene

Про фільм Марія Магдалина (2018) українською мовою:

Події біографічної драми розкажуть одну з найбільш суперечливих і загадкових історій, які відносять до появи Біблії. На початку фільму ми частково дізнаємося про долю Марії Магдалини, яку вважали блудницею навіть родичі. Саме із-за тиску з боку близьких людей дівчина збирається піти з дому. Довгий час героїня не вирішується реалізувати цей план, сподіваючись, що все зміниться. Але в один прекрасний день вона все-таки робить це.

Марія Магдалина йде після знайомства в місто пророків, до послідовників якого вона приєднується. Ісус справляє на героїню непередаване враження, завдяки йому вона дізнається, що значить бути наодинці з Богом. Вирішивши приєднатися до однодумців Христа, Марія почала змінюватися. Переймаючись любов'ю до наставника, вона стикається з безліччю випробувань. Спочатку для героїні було головним знайти місце для Бога у своїй душі. Але коли це сталося, з'явилася проблема – багато однодумців не сприймають Марію всерйоз, вважаючи, що жінка не може принести нічого доброго. Незважаючи на це, саме вона стане одним з найближчих послідовників Христа.

Дивитися фільм Марія Магдалина (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Марія Магдалина (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • На зйомках цього фільму Руні Мара і Хоакін Фенікс стали зустрічатися.

Дивитися фільм Марія Магдалина (2018) в хорошій якості

Марія Магдалина (2018)Марія Магдалина (2018)Марія Магдалина (2018)Марія Магдалина (2018)Марія Магдалина (2018)Марія Магдалина (2018)Марія Магдалина (2018)Марія Магдалина (2018)Марія Магдалина (2018)

Мария Магдалина (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.