Про що говорять чоловіки. Продовження (2018)

Про що говорять чоловіки. Продовження (2018) дивитися онлайн

Про фільм Про що говорять чоловіки. Продовження (2018) українською мовою:

Сильна половина людства вважаються тільки чоловіки. Насправді, чоловіки досить ранимі натури, зі своїми слабкостями, пороками і бажаннями. При цьому чоловіче населення планети завжди прагне виглядати брутальними мачо, незалежно від внутрішнього світу і особистих переживань. Четверо друзів завжди хотіли відповідати чоловічим ідеалам, при цьому будучи невпевненими натурами. Невідповідність внутрішнього світу і зовнішнього лиску змушувала хлопців вплутуватися в різні ситуації, але вони завжди приходили на допомогу своїм друзям. Однак настільки бурхливе існування, насичене захоплюючими пригодами відбилося на особисте життя кожного.

Друзі намагаються налагодити відносини зі своїми обраницями, але внутрішні переживання не сприяють зміцненню сім'ї та взаєморозуміння. Одного разу, одному з компанії потрібна допомога. Ситуація досить складна, а наслідки можуть бути непередбачуваними. Друзі не роздумуючи спрямовуються на допомогу товаришеві. Для вирішення проблеми, чоловікам доведеться перекваліфікуватися в приватних детективів. Проведення власного розслідування знову штовхає друзів в яму запаморочливих подій, але вони готові до такого повороту, і не звикли відступати перед труднощами.

Дивитися фільм Про що говорять чоловіки. Продовження (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Дивитися фільм Про що говорять чоловіки. Продовження (2018) в хорошій якості

Про що говорять чоловіки. Продовження (2018)Про що говорять чоловіки. Продовження (2018)Про що говорять чоловіки. Продовження (2018)

О чём говорят мужчины. Продолжение (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.