Та, що біжить від кохання (2017)

Та, що біжить від кохання (2017) дивитися онлайн

Додано 27 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 30 серія

Про серіал Та, що біжить від кохання (2017) українською мовою:

Краснокаменска шоколадна фабрика – справжня гордість краю. Підприємство одним з перших спрямувло свої зусилля на виробництво солодощів з власним унікальним рецептурами. Головний технолог фабрики Поліна Алексєєва – кондитер не в першому поколінні. Жінка хоч і захоплена улюбленою роботою, але не забуває і про виховання доньки Каті. Героїня одна виховує дівчинку, відмахуючись від спроб власної матері налагодити її особисте життя. Та то і справа що влаштовує для Полі побачення, але Алексєєва давно розчарувалася в кохані.

Зустріч з Віктором Панковим, колишнім сусідом Алексєєвих, назавжди перевертає світ Поліни. Чоловік, який повернувся з полону морських піратів, зачаровує героїню. Але жінка, яка звикла жити лише заради дочки, не в силах зізнатися у почуттях. Не те, що чоловікові, та навіть самій собі.

Поки Поля намагається заново повірити в любов, фабрика виявляється на грані банкрутства. Петро Ваевич, генеральний директор підприємства, відстоює старовинні рецепти виробництва шоколаду і сподівається залучити споживача з допомогою ексклюзивної продукції. Але його син Гліб і заступник Жанна намагаються здешевити технологію, збільшивши обсяги виробництва на шкоду якості солодощів. Із-за інтриг Гліба і Жанни Алексєєва позбавляється роботи.

Звільнення – не єдине випробування долі: несподівано повертається рідний батько Каті, заявляючи свої права на дитину.

Чи зуміє Поліна розібратися з особистим життям, повернутися на фабрику і допомогти коханому підприємству знову стати головним виробником на ринку?

Дивитися серіал Та, що біжить від кохання (2017) в хорошій якості

Та, що біжить від кохання (2017)Та, що біжить від кохання (2017)Та, що біжить від кохання (2017)

Бегущая от любви (2017) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.