Американські боги (1 сезон)

Американські боги (1 сезон) дивитися онлайн

American Gods

Додано 18 березня 2021 OMSKBIRD records 1-3 сезон 10 серія

Про серіал Американські боги (1 сезон) українською мовою:

На початку IX-ого століття скандинавські воїни на галерах прибувають на землю, де вступають в кровопролитну сутичку з місцевими поселенцями. Передчуваючи поразку, вікінги починають молитися і приносити жертви могутнього бога Війни. Послідувала далі жорстока бійня все ж змушує воїнів відступити назад на галери і поплисти геть, після чого вони клянуться, що більше ніколи не повернутися на цю прокляту землю.

Дія переноситься в даний час. Укладений з дивним ім'ям Тінь, який бачить загадкові метафоричні сни, з дня на день готується вийти на свободу. Покинувши тюремні стіни, чоловік раптово дізнається сумну новину про те, що його дружина нещодавно загинула в автокатастрофі. Головному героєві важко змиритися з думкою про втрату єдиної людини, заради якого він готовий був жити далі.

Перебуваючи в безвихідному становищі, Тінь наймається в працівники до таємничого літній людині на ім'я Містер Середовище. Той є великим шахраєм і подорожує по Америці з метою заробітку грошей всілякими ганебними методами. Незабаром головний герой дізнається, що його роботодавець – не хто інший, як скандинавський бог Один, гармонійно вписався в сучасне суспільство Сполучених Штатів.

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • У 2013 році передбачалося, що канал HBO зніме серіал за мотивами «Американських богів». Він повинен був складатися з шести сезонів, а в кожному з них від десяти до дванадцяти серій тривалістю близько години. При цьому сюжет перших двох сезонів повинен був ґрунтуватися на книзі, а наступні чотири - стали б її продовженням.
  • В листопаді 2013 року автор роману Ніл Гейман оголосив на сайті Reddit, що робота над серіалом як і раніше ведеться, але вже не на HBO. В лютому 2014 року стало відомо, що права на екранізацію роману набуло північноамериканське відділення британської компанії FremantleMedia. 1 липня того ж року стало відомо, що розробкою серіалу займається американський кабельний телеканал Starz.

Дивитися серіал Американські боги (1 сезон) в хорошій якості

Американські боги (1 сезон)Американські боги (1 сезон)Американські боги (1 сезон)

Американские боги (1 сезон) 1-3 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.