Мати! (2017) дивитися онлайн

mother!

Про фільм Мати! (2017) українською мовою:

Молода сімейна пара живе в повній гармонії і взаємній любові до певного часу. Вони не підозрюють, що незабаром все зміниться. Їх життя здається врівноваженим і безхмарним, що є запорукою міцного, багаторічного шлюбу. Порушити їх ідеальні, непорушні взаємини не зміг ніхто. Але в світі немає нічого досконалого і бездоганного. Звичний світ рушиться в ту мить, коли біля дверей в їх будинок виявляються непрохані гості. Стереотипи про довгий, щасливий шлюб, що склався за роки спільного життя, починають руйнуватися. Хто міг припустити, що непередбачена зустріч здатна до невпізнання змінити погляди подружжя і перетворити їх існування в суцільний кошмар. З кожною хвилиною ситуація дедалі погіршується. Не існує способу позбутися від напасті, яка намагається заволодіти їхніми душами. Ви можете дивитися онлайн Мати в хорошій якості безкоштовно без реєстрації.

Щоб зберегти сімейне щастя чоловікові і жінці доведеться підлаштовуватися під нові, неймовірно складні і незрозумілі умови. Незважаючи на виниклі суперечності в поглядах і непорозуміння вихід із складних і небезпечних ситуацій доводиться шукати спільними зусиллями. Весь процес ускладнюється тим, що прийшли сутності намагаються переманити главу сімейства на свою сторону, щоб остаточно посіяти розлад у родині, і послабити опір. Навколо коїться плутанина і незрозумілі, надприродні речі. Подружжю належить подолати безліч нелегких, небезпечних випробувань на шляху до омріяної волі. Кожен намагається повернути минуле до моменту, повернувшего все в неправильному напрямку, виправити зроблені помилки. Потрібно витримати всі труднощі і вижити в нелюдській боротьбі за виживання в цьому кошмарі, який почався після простого стуку в двері.

Дивитися фільм Мати! (2017) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Мати! (2017)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Дженніфер Лоуренс пішла з акторського складу фільму «Проект Рози», щоб зіграти у Даррена Аронофскі у фільмі «Мати».
  • Під час роботи над фільмом між Дженніфер Лоуренс і Дарреном Аронофскі зав'язалися романтичні стосунки.

Дивитися фільм Мати! (2017) в хорошій якості

Мати! (2017)Мати! (2017)Мати! (2017)

Мама! (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Разнобоко как то... Каково быть музой, чьим то вдохновением... Или каково быть идолом миллионов... Или кто есть идол на самом деле... Или что вобще происходит в наших отношениях... Быть семьей, но игнорировать ядро семьи!!!
Фильм тяжёлый, на любителя, но мне понравился.
  • Olena
  • 6 грудня 2017 21:58
  • 0
Фільм дуже стресовий.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.