Нелюбовь (2017) дивитися онлайн

Про фільм Нелюбовь (2017) українською мовою:

Чоловіки і жінки будь-якого віку мріють про світле і полум'яне кохання, яке буде зігрівати їх все життя. Така ідилія зустрічається рідко. Чоловік і дружина, що дають клятву у вічній обожнювання і вірності, через роки втрачають інтерес до другої половинки, а іноді починають живити пекучу ненависть до предмету минулого захоплення. Такі неприємні зміни відбулися у взаєминах Євгенії і Бориса. У них є син важкого підліткового віку. Для стороннього недосвідченого людини вони здаються ідеальною парою. Але родичам і близьким друзям відомо, що в парі панує повний розлад. Вони давно втратили взаєморозуміння, віддалилися і стали абсолютно чужими. Безпричинні сварки і лайка стали постійними супутниками їх спільного життя. Кожен з подружжя побудував нові взаємини. Приходить час розлучитися. Ви можете дивитися онлайн Нелюбов в хорошій якості безкоштовно без реєстрації.

Найнеприємніше в цій історії, що гучні розгляду відбуваються на очах у дорослого сина. Це робить життя дитини жахливо важким і безрадісним. Хлопчик не може зрозуміти, чому його рідні мама й тато весь час сваряться і не можуть жити разом, як раніше. Він стоїть перед жахливою дилемою, кого з батьків вибрати для спільного проживання після розлучення. Він дуже любить і батька, і матір. Останній скандал був просто неймовірним і нестерпним. Подружжя виплеснули море неприхованою злості і образливих образ, абсолютно не думаючи про те, що підліток знаходиться в сусідній кімнаті і прекрасно усе чує. Альоша більше не може терпіти і тікає з дому. Партнери по непроведених шлюбу раптом розуміють, що втратили контроль і перейшли всі межі. Тепер все стає неважливим, потрібно об'єднати зусилля і знайти сина.

Дивитися фільм Нелюбовь (2017) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Задум фільму виник з давньої прихильності Андрія Звягінцева до фільму Інгмара Бергмана «Сцени з подружнього життя». У зв'язку з цим він зі своїм постійним сценаристом Олегом Негиним розглядали можливість заглянути в кризу подружнього життя, коли позаду 10-12 років шлюбу.
  • Пошук, репетиції та затвердження акторів проходили з лютого по серпень 2016 року і зайняли в цілому 7 місяців.
  • Мар'яна Співак, виконала роль Жені Слєпцової, була першою актрисою, яка прийшла на проби в кінокартину.
  • У пошуках хлопчика на роль Альоші Слєпцова було переглянуто понад 250 дітей з Москви і Санкт-Петербурга. В результаті було відібрано сім «фіналістів», яким належало пройти проби з режисером. У їх числі опинилися Матвій Новіков, в результаті і зіграв Альошу, і Артем Жигулін, що виконав роль друга і однокласника Альоші – Кузнєцова. Примітно, що хлопчики дружать в житті і раніше вже знімалися разом.
  • Виконавці головних ролей Жені і Бориса – Мар'яна Співак та Олексій Розін – протягом півроку пройшли через 4 етапи проб.

Дивитися фільм Нелюбовь (2017) в хорошій якості

Нелюбовь (2017)Нелюбовь (2017)Нелюбовь (2017)

Нелюбовь (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.