Книга Ілая (2010) дивитися онлайн

The Book of Eli

Про фільм Книга Ілая (2010) українською мовою:

Світ був занурений у вир хаосу, після того як на землі сталася ядерна катастрофа. Головний герой Ілай – один з тих, кому все ж вдалося вижити, і тепер він блукає по пустельних земель Америк, де на десятки миль навколо можна так і не знайти не єдиної живої душі.
Одного разу на його шляху зустрічається поселення, в якому править тираничный людина Карнегі разом зі своїми головорізами. Поспілкувавшись з Илаем, він пропонує йому залишитися, однак той відмовляється, обґрунтувавши своє рішення тим, що йому треба йти далі на захід. Тоді бандит пропонує героєві просто переночувати і відпочити. Так само Карнегі дізнається, що у Ілая є якась книга, яка здатна маніпулювати людьми, і він вирішує нею заволодіти. Але зробити це виявляється не просто. Ілай розправляється з бандитами і залишає місто. Що ж це за книга? І невже вона насправді володіє тією силою, яку їй приписують?

Дивитися фільм Книга Ілая (2010) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Книга Ілая (2010)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Для зйомок у фільмі Дензел Вашингтон навчався бойовим мистецтвам у Дена Іносанто, протеже Брюса Лі.
  • Свого часу роль подруги головного героя пропонували зіграти актрисі Крістен Стюарт, але та змушена була відмовитися із-за щільного робочого графіка і роботи над стрічкою «Молодик».
  • В одній зі сцен фільму можна помітити відомий роман Дена Брауна «Код Да Вінчі».
  • Два рази у фільмі можна почути мелодію з фільму «Одного разу в Америці», яку насвистує хтось з людей Карнегі.
  • Під час сцени затримання Ілая та поміщення його у в'язницю за наказом Карнегі на стіні можна побачити плакат фільму «Хлопець і його пес» (1974).

Дивитися фільм Книга Ілая (2010) в хорошій якості

Книга Ілая (2010)Книга Ілая (2010)Книга Ілая (2010)

Книга Илая (2010) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Цікаво переглянути фільм "Книга Ілая", мені сподобалось вивчати Біблію на пам’ять, особливо вміти читати книгу пальцями, як це роблять не зрячі. Дякую за цю ідею автору фільму.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.