Останній володар стихій (2010)

Останній володар стихій (2010) дивитися онлайн

The Last Airbender

Про фільм Останній володар стихій (2010) українською мовою:

«Повелитель стихій» американський фантастичний бойовик 2010 року від режисера Метта Шьямалана. Знятий за мотивами мультсеріалу «Аватар». Легенда про Аанга. Вигаданий світ, в якому змагаються чотири нації, постійно потрясають війни. Жодна з націй Вогню, Повітря, Води і Землі не бажає поступатися і ведуть один з одним кровопролитну боротьбу. Збурювачем спокою, головним чином, є раса Вогню.

Ось вже більше ста років вона воює з іншими трьома расами, щоб підпорядкувати їх своєму впливу і майже домагається своєї мети - її суперники знаходяться на останньому подиху. І тут з'являється хлопчик Аанг, який є аватаром і який разом зі своїми помічниками, представниками нації Води, дівчинкою Катарой і її братом Соккой, повинен зупинити повелителя нації Вогню, щоб відновити справедливість і їх крихкий мир могли повернутися баланс і процвітання. Прекрасно підібрана музика надають фільму особливу атмосферу.

Дивитися фільм Останній володар стихій (2010) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Останній володар стихій (2010)

Дивитися фільм Останній володар стихій (2010) в хорошій якості

Останній володар стихій (2010)Останній володар стихій (2010)Останній володар стихій (2010)

Повелитель стихий (2010) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Фільм достойний, але очікувано вийшов трохи скомканим. Неможливо передати цілий сезон глибокої і потужної історії ща пітори години. Всім рекомендую подивитися мультсеріал, він безподобний.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.