Павутина бабиного літа (2011)

Павутина бабиного літа (2011) дивитися онлайн

Про фільм Павутина бабиного літа (2011) українською мовою:

Ганні двадцять п'ять років. Вона – типова кар'єристка. Енергійна, жвава, активна. Працює журналісткою кримінальних новин у великому журналі. Живе в цивільному шлюбі з редактором цього видання Сергієм. Коли коханий пропонує їй оформити стосунки офіційно, радості Ганни немає межі. Статус заміжньої жінки її влаштовує набагато більше, ніж нинішнє існування.

Однак у весільні клопоти і солодке обдумування майбутнього вносить свої жорсткі корективи сама доля – в трагічну подію гине найкраща подруга Ганни, Тома. Вона самотужки виховувала маленьку доньку Ксеню, і совість не дозволить Ганні кинути дівчинку без нагляду. Вона бере її до себе. Хоча б на кілька днів, поки не з'ясується, що потрібно робити з дитиною далі. Але догляд за Ксюшею забирає у амбітної журналістки занадто багато часу. До того ж кілька заважає передвесільній метушні. Та й Сергій не дуже задоволений тим, що відбувається.

Продовжуючи дивитися фільм Павутинка бабиного літа в хорошій якості безкоштовно можна побачити, як Ганна кидається на пошуки єдиного родича Ксюші – брата Томи Максима. Того самого хлопця, у якого кілька років тому вона сама була закохана.
Павутина бабиного літа (2011)

Дивитися фільм Павутина бабиного літа (2011) в хорошій якості

Павутина бабиного літа (2011)Павутина бабиного літа (2011)Павутина бабиного літа (2011)

Паутинка бабьего лета (2011) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.