Дружина за сумісництвом (2013)

Дружина за сумісництвом (2013) дивитися онлайн

Про фільм Дружина за сумісництвом (2013) українською мовою:

Коли Ніна овдовіла, у неї на руках залишилося двоє дітей. Незабаром жінка втратила роботу. Через якийсь час вона стала домробітницею в будинку Ганни Василівни, активної та успішної підприємниці. У роботодавиці героїні є дорослий син.

Він не ладнає з матір'ю, яка вже розпланувала його життя. Всупереч можливостям і бажанням матері Ігор добровільно пішов до військкомату, де отримав повістку. Уберегти сина від служби можна тільки одним способом. Він повинен бути одружений і мати двох дітей.

Симпатична Ніна — найкраща кандидатура. Вона погодилася допомогти Ганні, так як дуже поважала цю цілеспрямовану вольову жінку. Новоспечені «подружжя» не ладнають. Вони ставляться один до одного з явною неприязню. Одного разу Ігор, п'яний і злий, вдарив Ніну. Вона зібралася піти. Але її син тяжко захворів.

Ганна Василівна запропонувала жінці грошей, щоб та погодилася на інтимну близькість з її сином, утримавши таким чином будинку. Ігор же, бачачи страждання своєї дружини, почав їй допомагати. Поступово між молодими людьми виникло справжнє почуття. Але Ігор дізнався про гроші. Він пішов служити, а Ніна поїхала. Грошей молода жінка не взяла. А незабаром вона народила дочку...

Дивитися фільм Дружина за сумісництвом (2013) в хорошій якості

Дружина за сумісництвом (2013)Дружина за сумісництвом (2013)Дружина за сумісництвом (2013)

Жена по совместительству (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.