Піраммміда (2011) дивитися онлайн

Про фільм Піраммміда (2011) українською мовою:

Час дії — 1994 рік. Місце дії — неосяжні простори Росії, де після розпаду Союзу панують вседозволеність та свавілля. Люди зовсім не уявляють, як їм жити далі. З побоюванням дивлячись у майбутнє, вони констатують, що стара реальність вже не діє, а інша поки ще не настала. Саме в цей неспокійний час починається авантюрний сюжет...

Фільм Піраммміда, екранізований за однойменним твором неймовірного генія і легендарного шахрая Сергія Мавроді, розповідає справжню історію МММ. Тоді, в 1994, ще нікому не відомий математик з прізвищем Мамонтів, розмірковуючи, куди застосувати свої таланти, розробляє одну з найгучніших афер століття.

Замовивши макет паперів з імперською в'яззю, розкішним орнаментом, водяними знаками, він іменує їх мамонтовками і розгортає широку рекламну кампанію. Схема пропозиції до смішного проста: сьогодні ти здобуваєш заповітну листівку, а вже завтра її вартість зростає практично вдвічі. План працює ідеально, народ вибудовується в довгі черги біля обмінних пунктів, біжить знімати з книжок останні гроші і продавати цінні речі, сам же Мамонтов стає однією з найвпливовіших і вагомих фігур в Росії.

Трохи пізніше про фінансову піраміду МММ люди будуть реагувати по-різному: хтось з неприхованим захопленням, хтось байдуже, а деякі навіть з ненавистю — кому як пощастило свого часу. Але, в будь-якому випадку, говорили про неї багато, і якщо вам цікаво знати, як же все відбувалося насправді, то пропонуємо прямо зараз дивитися онлайн в хорошій якості Піраммміда.

Чому великий стратег опинився у в'язниці? Можливо, його ідея дійсно була спочатку провальною, а, можливо, він так само, як і ошукані ним вкладники, виявився жертвою ситуації? Перед вами — одкровення самого Сергія Мавроді, образ якого незрівнянно втілив Олексій Серебряков, удостоєний за свою роботу престижної вітчизняної премії Золотий Орел, що робить ідею дивитися фільм Піраммміда у сто крат привабливішою.

Дивитися фільм Піраммміда (2011) в хорошій якості

Піраммміда (2011)Піраммміда (2011)Піраммміда (2011)

Пирамммида (2011) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.