Піраммміда (2011) дивитися онлайн

Про фільм Піраммміда (2011) українською мовою:

Розпад Радянського Союзу і супутні йому процеси породили на території Росії безліч непривабливих явищ, пов'язаних з ломкою усталених економічних відносин. На зміну планової командної економіки прийшов ринок, і багато шахраї й авантюристи, швидко розібралися в тому, які можливості пропонує склалася ситуація, почали витягати з неї користь.

На початку 1990-х років один з таких авантюристів по імені Сергій Мамонтов знайшов застосування своєму інтелекту, створивши власну фінансову імперію. Точніше, піраміду: продаючи цінні папери власного виготовлення і обіцяючи вкладникам нечувані бариші, Мамонтів і його найближчі помічники привертали все нових людей у свою організацію, названу «МММ». Спокушені перспективою швидкого і легкого заробітку і натхненні прибутком, яку отримали перші вкладники, мільйони людей несли Мамонтову свої заощадження... а фінансисти і міліція, вперше зіткнулися з аферою такого масштабу, ніяк не могли зрозуміти, що ж робити в ситуації, що склалася.
Піраммміда (2011)

Дивитися фільм Піраммміда (2011) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Піраммміда (2011) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Піраммміда (2011)Піраммміда (2011)Піраммміда (2011)

Пирамммида (2011) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

чому у вас на сайті досі є російські фільми?? ми кричимо щоб світ банив Рашу, а ви далі згодовуєте людям російське гівно.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.