Два життя (2017) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 12 серія

Про серіал Два життя (2017) українською мовою:

Анжела ні в чому не потребує. Її батько – багатий і впливовий пан, який забезпечує дівчину всім необхідним. Кожна б на її місці була щаслива тому, що має. Кожна, але не вона. Сама дівчина не розуміє, чому, але відчуває до батьків все життя лише негативні почуття. Він їй нагадує одним зовнішнім виглядом день смерті матері і страшні враження від побаченого. Ні, герой не вбивав свою дружину, але якщо розцінювати цю ситуацію суто законодавчо, можна констатувати що він довів її до цієї загибелі, нічого не зробив, що б врятувати. Пробачити цього донька не може. Як? Адже мама - святе в житті кожної людини.

З малих років дівчина живе лише однією думкою – вирости, вийти заміж і покинути отчий дім. Звичайно, все повинно бути по любові і повної згоди, але як результат в підсумку вона розпрощається з ненависним їй татусем і буде жити довго і щасливо з милим чоловіком. Весна змінює зиму, і героїня вперше за довгий час відчуває, що закохалася. Це довгоочікуване почуття дарує масу емоцій і різних вражень. Хлопець теж вперше в житті закохується, здається, що пара створена один для одного, весілля не за горами. Не дочекавшись щасливої хвилини, дівчина знову пізнає смак біди. Коханий її зникає, є всі ознаки того, що його вбили. Ніхто крім рідного батька, не міг це зробити. Він був проти цього союзу, тому що побачив у зятя мисливця за спадщиною не більше.

Недовго думаючи з помсти і від болю, дівчина поспішає в поліцію і пише на батька заяву. Його садять. Її беруть під опіку включивши в програму по захисту свідків. Вона відправляється в незнайоме місце і під новими документами починає нове життя. Тут-то і починається найцікавіше. Виявляється, із-за збою в системі вона зовсім не включена в програму захисту і тепер їй потрібно одного вижити без грошей і досвіду в незнайомому місці.

Дивитися серіал Два життя (2017) в хорошій якості

Два життя (2017)Два життя (2017)Два життя (2017)

Две жизни (2017) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Хороший фильм
Спасибо большое за качественный просмотр фильма.
Очень понравилось

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.