Рай (2017) дивитися онлайн

Про фільм Рай (2017) українською мовою:

Ольга – учасниця французького Опору, ризикуючи життям, вона ховає у себе єврейських дітей. Несподівано заскочили з перевіркою нацисти заарештовують жінку. Вона все ще прекрасно виглядає і може зацікавити чоловіка. Цинічний слідчий переймається симпатією до ув'язненої і в обмін на інтимні послуги прагне полегшити долю Каменської, а Ольга готова на все, щоб не піддаватися тортурам. Ось тільки незабаром з'ясовується, що її надії на порятунок не судилося збутися, і нашу героїню в кінцевому підсумку відправляють в концентраційний табір.
Тут, у цьому пеклі, полонянка несподівано зустрічає Хельмута, німецького аристократа, який коли-то безнадійно любив її. Жінка змінилася настільки, що офіцер дізнався її тільки по очах. Розуміючи, що він все ще любить Ольгу, Хельмут вирішує врятувати її від жахливої долі.

У розпал війни переплелися долі трьох абсолютно різних людей. Ольга Каменська – представниця аристократичного роду, емігрантка з Росії. Жюль – французький слідчий, який співпрацює з окупаційними військами, та Гельмут – чудовий красень, офіцер СС, якого чекає блискуча кар'єра.

Не можна допустити, щоб жахи нацизму повторилися, треба весь час нагадувати про минуле – цієї ідеї присвячена нова робота А. Кончаловського.
Рай (2017)

Дивитися фільм Рай (2017) в хорошій якості

Рай (2017)Рай (2017)Рай (2017)

Рай (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.