Інтимні місця (2013)

Інтимні місця (2013) дивитися онлайн

Про фільм Інтимні місця (2013) українською мовою:

Фільм Інтимні місця (2013) розповідає про сексуальної незадоволеності і комплексах людей, що живуть в мегаполісі. Даний фільм, в якому рясніють інтимні сцени і відверті розмови, назве сороміцькі і розпусним, лише неосвічений і дурна людина, у якого багато внутрішнім проблем. Всі еротичні сцени настільки гармонійно і красиво зморяться у фільмі, що глядач отримує масу естетичного задоволення. Фільм розповідає про жителів сучасного мегаполісу, що відносять себе до середнього класу, які страждають комплексами, сексуальної незадоволеністю і нездійсненними сексуальними фантазіями.

У фільмі Інтимні місця присутні кілька настільки відвертих сцен, що офіційним ЗМІ не дозволено публікувати їх опис. Також в кінокартині часто можна почути нецензурну лексику. У драмі показано кілька сюжетів про абсолютно різних людей, схожість яких полягає лише у своїй сексуальної незадоволеності і тотальної закомплексованості. Одна з історій, описаних у фільмі, оповідає про жінку, яка працює в державній думі і є співробітником комітету з моральності. Ця жінка має намір висунути до розгляду закон, який передбачає заборону еротики. Як не парадоксально, але усі думки героїні займає лише секс.

У момент, коли відбувався показ фільму Інтимні місця на конкурсі, в залі був повний аншлаг, і прийшло багато знаменитостей, таких як Віторган, Стичкін з дружиною і Ксенія Собчак. Також прийшли актори, які знялися у фільмі: Юрій Колокольников і Микита Тарасов. Загалом, немає ніяких причин, щоб не дивитися цей провокаційний фільм, що отримав серйозну нагороду на знаменитому кінофестивалі Кінотавр. Єдина умова полягає в тому, що людині, що вирішила подивитися російську драму Інтимні місця (2013), повинно вже виповнитися вісімнадцять років.

Дивитися фільм Інтимні місця (2013) в хорошій якості

Інтимні місця (2013)Інтимні місця (2013)Інтимні місця (2013)

Интимные места (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • duvogirl
  • offline
  • 29 квітня 2014 11:49
  • 0
Прекрасний, , оригінальний в своєму жанрі фільм, в міру актуальний фільм. =)
Рекомендую
  • uid
  • offline
  • 11 квітня 2014 20:28
  • 0
Підскажіть будь-ласка як кіно можна дивитися чи так собі? Щоб час даремно не тратити? Хочеться провести час з хорошим фільмом.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.