Подорож на край Всесвіту (2008)

Подорож на край Всесвіту (2008) дивитися онлайн

Journey to the Edge of the Universe

Про фільм Подорож на край Всесвіту (2008) українською мовою:

Фільм Явара Аббаса Подорож на край Всесвіту є одним з кращих документальних фільмів про Всесвіт виробництва National Geographic. Фільм, вдаючись до допомоги комп'ютерної графіки, розповість про таємниці світобудови. Завдяки космічному приладі Хаббл всі отримані дані для створення комп'ютерної графіки фільму. Наш світ є знайомим для нас, кожен день ми стикаємося з одним і тим же, але побачивши зірки на небі, багатьом хочеться розглянути їх ближче. Ця картина допоможе вам у цьому. Фільм перемістить вас в самі незвичайні і невідомі куточки нашої Галактики.

Режисер фільму загострив увагу на планетах системи і супутниках планет. Ви зіткнетеся з чудесами і жахами, гарними новими світами Всесвіту. Також дізнаєтеся про початок часів і про кінець світу. Глядач побачить всі найдрібніші деталі, які навіть уявити собі не міг. Завдяки цьому фільму, глядач зможе зануритися в океан загадок Всесвіту. Картина розповідає глядачеві багато цікавих теорій походження життя на Землі і про таємниці, які зберігають в собі планети.
Подорож на край Всесвіту (2008)

У головних ролях

Дивитися фільм Подорож на край Всесвіту (2008) в хорошій якості

Подорож на край Всесвіту (2008)Подорож на край Всесвіту (2008)Подорож на край Всесвіту (2008)

Путешествие на край Вселенной (2008) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

обожнюю ваш сайт, дякую за зусилля, документалки в українському озвученні - дещо з того, що заспокоює мене на підсвідомому рівні))
Ще раз дякую ;з

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.