Мандрівка часу (2017)

Мандрівка часу (2017) дивитися онлайн

Voyage of Time: Life's Journey

Про фільм Мандрівка часу (2017) українською мовою:

Ця дивна і незвичайна документальна кінострічка оповідає про історію нашої планети. Яскрава подорож в самий початок дозволить глядачеві побачити самі витоки всього, що нас оточує. З перших днів свого існування людство задається важливими питаннями: коли і як з'явилася планета Земля, звідки тут все живе і ми, люди, в тому числі. Кінофільм відправить нас у часі далеко назад, в історичний момент, коли зародився Всесвіт внаслідок великого вибуху. Покаже, як з'явилася наша чудова планета з її чудесами і таємницями.

І, нарешті, глядач побачить, як сталося одне з найважливіших подій в історії Землі – зародження на ній життя. Як з'явилися живі істоти в усьому своєму дивовижному розмаїтті, як одні види змінювали інші, як вплинули глобальні катастрофи і катаклізми на вимирання одних і зародження інших форм життя – відповіді на всі ці найважливіші питання містяться в цій колосальній кінороботі. Процес еволюції відтворений зі скрупульозною точністю. Природа з її складними законами, що керують усім, що відбувається щосекунди на планеті, стане трішки ближче і зрозуміліше після перегляду документального фільму...
Мандрівка часу (2017)

Дивитися фільм Мандрівка часу (2017) в хорошій якості

Мандрівка часу (2017)Мандрівка часу (2017)Мандрівка часу (2017)

Путешествие времени (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • олег
  • 24 лютого 2018 20:10
  • -1
Цитата: Любим
Богдан Сирота, Бога не існує

докажи
Богдан Сирота, Бога не існує
Мене чомусь дана стрічка не вразила. Весь фільм намагався відшукати якісь зачіпки до нашого буття. А те що іноді показають тут людей якось жорстоко... Та не всі ж такі.
Природа відзнята майстерно, тут респект творцям)
Землю створив Бог! Ця дивна і незвичайна документальна кінострічка оповідає про історію нашої планети. Яскрава подорож в самий початок дозволить глядачеві побачити самі витоки всього, що нас оточує.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.