Цирк Метеликів (2009) дивитися онлайн

The Butterfly Circus

Про фільм Цирк Метеликів (2009) українською мовою:

Події картини відбуваються в США тридцятих років минулого століття, у часи економічного колапсу – Великої депресії. Саме в цей складний і драматичний період невелика циркова трупа гастролює по занепалій Південній Кароліні, даруючи простим людям радість, і відволікаючи їх від нагальних проблем. Відвідуючи місцевий ярмарок, учасники трупи стають свідками виступу людини на ім'я Уілл з вродженими фізичними вадами – відсутніми руками і ногами, змушеного приймати участь у своєрідному шоу виродків, і бути постійним об'єктом глузувань і неприязне ставлення людей.

Зустріч Вілла з директором цирку «Метелик» Мендесом, стає переломнм в його повному стражданні і розпачу життя, даруючи надію стати кимось більшим, ніж посміховиськом для юрби. І, здавалося б, назавжди втрачена віра в себе і в добро не просто повертається до Уїллу, але і дозволяює стати повноправним учасником трупи талановитих, відданих своїй справі і дивно чуйних людей.

Короткометражна драма режисера Джошуа Вейгеля, з Дагом Джонсом (Отто) і Ніком Вуйчичем (Вілл) в головних ролях, призер кількох фестивалів незалежного кіно.
Цирк Метеликів (2009)

Дивитися фільм Цирк Метеликів (2009) в хорошій якості

Цирк Метеликів (2009)Цирк Метеликів (2009)Цирк Метеликів (2009)

Цирк «Бабочка» (2009) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.