Анонім (2018) дивитися онлайн

Anon

Про фільм Анонім (2018) українською мовою:

Фантастика стала реальністю, в тоталітарному суспільстві у людей немає секретів від державних органів. Приватне життя обмежене чотирма стінами, де ведеться цілодобове спостереження. Кожен крок, слово і навіть думка відома співробітникам спецслужб. На думку уряду – це ідеальний світ. Тут немає місця гучних злочинів і дрібних правопорушень. Все знаходиться під жорстким контролем, всюди встановлені камери спостереження, розрахунки відбуваються виключно за пластиковими картками. Готівкові гроші скасовані, заробітна плата та соціальні допомоги нараховуються на банківські рахунки, з них утримуються розумні податки.

Законослухняні громадяни ведуть розмірене спокійне життя, не намагаючись ламати систему, в якій відчувають себе комфортно і в повній безпеці. З злочинним світом покінчено назавжди! Так думав детектив з федерального Бюро розслідувань Сол Фріленд. Одного разу він познайомився з миловидною дівчиною, у якої не виявилося особистої картки, ніяких документів цифрового світу, повний анонім. Трохи пізніше з'ясувалося, що про неї немає ніякої інформації ні в одній базі даних. Так поліцейський випадково вийшов на кримінальну структуру постдемократичної епохи і розкрив масштабну змову проти володарів світу.

Дивитися фільм Анонім (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Анонім (2018)

Дивитися фільм Анонім (2018) в хорошій якості

Анонім (2018)Анонім (2018)Анонім (2018)

Анон (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Givi
  • 17 травня 2018 21:53
  • 0
Двояке враження від фільму. Начебто і офігенний, а ніби і нудний. Напевно, класно те, що подібних не зустрічав, ідея нова. А ось зробили її нуднувато. Але ж можна було і куди краще зняти. В принципі було цікаво. Але більше одного разу дивитися думаю не буду. Перший раз подивитися варто.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.