Три богатиря і Морський цар (2017)

Три богатиря і Морський цар (2017) дивитися онлайн

Про мультфільм Три богатиря і Морський цар (2017) українською мовою:

Здолавши всіх своїх ворогів, що полюбилися глядачам богатирі з часом впали в нестерпну тугу від неробства, адже їм тепер нікуди прикласти силушку богатирську. Та й сімейні справи все більше погіршували ситуацію, адже жіночки змусили їх допомагати по господарству, а справа це зовсім не богатирська. Не в силах більше терпіти жахливу нудьгу наші герої, щоб розвіятися, вирішують швиденько змотатися в Китай, щоб битися з Драконом, далеким родичем Горинича, і роздобути його зуб, здатний наділити їх мудрістю і додати сил.

Тим часом проноза Юлій, випадково знаходить старовинну книгу, в якій зазначено таємне місце, де грізний Морський Цар зберігає свої незліченні скарби. Недовго думаючи, він розповідає про все Князю, пропонуючи таким чином не тільки закрити величезну діру у державній скарбниці, а й істотно збагатитися, після чого вони негайно відправляються в плавання.

А в одночас, глибоко під водою, вкрай засмучений Морський Цар, давно вирішив одружитися, ось вже який рік все ніяк не міг вибрати собі наречену. Дізнавшись від нещодавно спійманого злодюжки, що в Києві повним-повно красунь, морський владика вирішує затопити місто і перетворити всіх дівчат в русалок.

Дивитися мультфільм Три богатиря і Морський цар (2017) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Дивитися мультфільм Три богатиря і Морський цар (2017) в хорошій якості

Три богатиря і Морський цар (2017)Три богатиря і Морський цар (2017)Три богатиря і Морський цар (2017)

Три богатыря и Морской царь (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.