Три богатирі та Шамаханська цариця (2010)

Три богатирі та Шамаханська цариця (2010) дивитися онлайн

Про мультфільм Три богатирі та Шамаханська цариця (2010) українською мовою:

Оспівані в піснях і легендах три богатиря: Альоша Попович, Добриня Микитич та Ілля Муромець перебили всіх ворогів Київської Русі і знемагають від неробства. А десь далеко, за горами і пагорбами живе Шамаханська цариця. Вона звичайно цариця, але проблема старіння її турбує як будь-яку середньостатистичну жінку. Тому вона вирішила скористатися стародавнім рецептом вічної краси. Як один з інгредієнтів, їй вкрай необхідні сльози тисячі красунь з числа своїх підданих.

Але де ж їх взяти, якщо всіх красивих дівчат в своєму царстві вона замучила? Вірний мудрий ворон підказав рішення: багато красунь є в Київській Русі. А щоб вони стали підданими Шамаханською цариці, київський князь повинен з нею одружитися. Сам князь київський давно сумує в своїх хоромах, тому пішов прогулятися в свою бібліотеку, якою кінь Юлій завідує. Чарівним чином з крила ворона перед князем з'явилося послання Шамаханською цариці, в якому вона висловлює побажання познайомитися з симпатичним князем середніх років. Князь закохався з першого погляду на її фотографію і зібрався в дорогу.

Дивитися мультфільм Три богатирі та Шамаханська цариця (2010) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Дивитися мультфільм Три богатирі та Шамаханська цариця (2010) в хорошій якості

Три богатирі та Шамаханська цариця (2010)Три богатирі та Шамаханська цариця (2010)Три богатирі та Шамаханська цариця (2010)

Три богатыря и Шамаханская царица (2010) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.