Князь Володимир (2004) дивитися онлайн

Про мультфільм Князь Володимир (2004) українською мовою:

У стародавні часи, коли на Русі панувало язичництво, велику роль у маніпулюванні свідомістю жителів князівств грали жерці. Один з них – Кривжа, жрець Перуна, виношує думку посварити братів Володимира і Ярополка, правлячих в Новгороді та Києві князів. Кривжа посилає підроблені листи до печенігам від Ярополка, про нібито його змові з ними, і хоче переконати Володимира в тому, що його брат винен у смерті їхнього третього брата Олега.

Все це зробити для Кривжи не важко, адже він сам у змові з печенігами. Одного разу свідками переговорів жерця стають хлопчик Алекша і його дід. Щоб позбутися свідків, печеніги вбивають діда, а хлопчика продають в рабство. Так він потрапляє до радника Василя, який хрестить Алекшу і привозить до Царгорода. Тамтешня царівна Анна слухає гру Алекши на балалайці і його розповіді про князя Володимира і заочно переймається любов'ю до славного воїну. А хлопчику доведеться пережити безліч пригод і побачити різні землі.

Дивитися мультфільм Князь Володимир (2004) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Князь Володимир (2004)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Художниками було розроблено колірне рішення, що включає безліч кольорових контурів і складну детальну заливку, виконані за спеціальною технологією, прихильник гармонійне поєднання кольору в кадрі.
  • Персонажі збагачені складною системою тіней і світлотіней, створює обсяг мальованих персонажів.
  • Анімація в фільмі виконана в класичному мальованому стилі. Графіка, з великою кількістю деталей, має мальовниче промальовування, докладно сфазована.
  • Характери руху персонажів і панорам об'єднані спільним для фільму ритмом руху. В епізодах включені елементи комп'ютерної анімації. Обсяг готових малюнків олівцем у фільмі буде налічувати більше 20000.
  • Всі фони намальовані вручну. Кожен фон є ексклюзивною живописною роботою. Реалістична стилістика виконана в техніці темпери, акрилу і акварелі, на папері і целулоїді. Ескізи до фільму склали б за обсягом великий ілюстрований альбом.

Дивитися мультфільм Князь Володимир (2004) в хорошій якості

Князь Володимир (2004)Князь Володимир (2004)Князь Володимир (2004)

Князь Владимир (2004) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.