Як одружитися і залишитися холостяком (2006)

Як одружитися і залишитися холостяком (2006) дивитися онлайн

Prête-moi ta main

Про фільм Як одружитися і залишитися холостяком (2006) українською мовою:

У свої 43 Луї Коста залишається холостяком і це його цілком влаштовує, адже він звик бути сам. Хоча його мати і п'ятеро сестер думають інакше, вони вирішують в що б те ні стало одружити Луї, причому зробити це найближчим часом. Для цього вони починають водити його на побачення з усіма своїми вільними подругами. Чоловікові це швидко набридає, адже він знає, що так свій ідеал не зустрінеш. Для того щоб сестри і мати від нього відчепилися він придумує хитрий план. Він наймає на роботу сестру свого друга на ім'я Емма, яка повинна виконувати роль його коханої дівчини.

Він навіть знайомить свою сім'ю з Еммою, змушуючи їх повірити у свої стосунки. Спочатку все йшло просто ідеально, адже він нарешті представив дівчину, на якій збирається одружитися. Але Емма виявляється дуже непростою людиною з дивною, часом вульгарним поведінкою. З-за цього Луї постійно доводиться червоніти перед своїми рідними і потрапляти в незручні ситуації. Але проходить трохи часу, і Луї починає звикати до суспільства своєї фальшивої подруги. Він навіть не підозрює, до чого це все може призвести, адже з любов'ю краще не жартувати.
Як одружитися і залишитися холостяком (2006)

Дивитися фільм Як одружитися і залишитися холостяком (2006) в хорошій якості

Як одружитися і залишитися холостяком (2006)Як одружитися і залишитися холостяком (2006)Як одружитися і залишитися холостяком (2006)

Как жениться и остаться холостым (2006) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.