Вовкулаки (2017) дивитися онлайн

Про фільм Вовкулаки (2017) українською мовою:

Імператриця Єлизавета відправляє свого хрещеника Андрія в Карпатські гори. Там живе її духівник Лавр. Кілька років тому він потрапив в опалу до правительці, тому був засланий в ці глухі місця. Спаський монастир є його притулком. За легендою Лавр зберігає незвідані таємниці, які він відкрив тільки Єлизаветі. Вона була настільки налякана цією інформацією, що веліла в терміновому порядку відправити чоловіка у посилання. Але тепер їй потрібні секрети, щоб позбутися від страшних сновидінь, які переслідують її кілька років після заслання духівника. В нічних кошмарах їй приходять «Вовкулаки». Вони загрожують королеві розправою і стверджують, що скоро збудеться страшне пророцтво. Жінка бажає дізнатися, як це пов'язано з таємним знанням її опального придворного.

Тим часом, Андрій не тільки обґрунтовується в горах, але і знаходить свою першу любов. Він планує одружитися на цій дівчині. Але край, в який він поїхав, зберігає свої секрети. Про нього складають легенди, а історії розповідаються тільки пошепки, щоб не накликати нечисту силу. Після набігів турецьких військ там залишилися злі духи, які прибули ще з азіатської сторони. Вони облюбували цю порожню територію, і вбивають самотніх подорожніх, які заблукали в лісах. Андрій зустрічається з дивними явищами, які лякають його незміцнілий юнацький розум.

Але його наречена хоче покинути ці краї. Тому він вступає в битву з надприродними силами. У цьому йому допомагає Лавр, який прихистив молодої людини. Користуючись давніми заклинаннями, вони намагаються протистояти незвіданого і таємничого. Але древнє зло не поспішає відпускати своїх нових жертв. Чи зможуть молоді люди протистояти стародавньої потойбічної сили і повернутися звідти живими? І що стане з імператрицею Єлизаветою?
Вовкулаки (2017)

Дивитися фільм Вовкулаки (2017) в хорошій якості

Вовкулаки (2017)Вовкулаки (2017)Вовкулаки (2017)

Вурдалаки (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Смотрела только из-за красивой местности, не вникая в эту ахинею facepalm Время зря потрачено... Хотя концовка меня изрядно повеселила cwl sarcastic
Круто , раджу дуже класний сайт де можна дивитись, фільми які недавно вийшли...

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.