Гуляй, Вася! (2017)

Гуляй, Вася! (2017) дивитися онлайн

Про фільм Гуляй, Вася! (2017) українською мовою:

У Дмитра життєва дилема. Він познайомився з красивою дівчиною і проводив з нею багато часу. Відносини розвивалися чудово. І ось одного разу він потрапив до неї в квартиру. Там перебував батько коханої. Неначе чорт смикнув молодої людини зробити судженій пропозицію. Швидкий батько опинився поруч і двома руками «За» підтримав такий розвиток подій. Мітя швидко отямився, але відступати було вже пізно. «Гуляй, Вася» — подумав він і пустив ситуацію на самоплив. Дівчина хороша, але є одна заковика. Офіційно хлопець ще одружений. Зрозуміло, вони вже не живуть разом з Василиною досить давно. Але ось розірвати відносини не спромоглися.

І це стає серйозною проблемою. Справа в тому, що його справжня дружину та ще штучка. Власне, вони й перестали жити під одним дахом з-за її стервозного характеру. Тепер, щоб узаконити шлюб з новою обраницею, необхідно їхати в інше місто і просити Васю про розлучення. Але все не так просто. Новоявлену наречену з собою не повезеш — вона не знає про маленькому секреті нареченого. Тоді Мітяй вирішується знайти місцеву дівчину і представити її в якості своєї нареченої. Хто б міг подумати, але у підставний улюбленої є справжній бойфренд — місцевий авторитетний боксер.

У Діми починаються серйозні проблеми. Він конкретно влип. Василина компостує мізки, підставна коханка хоче швидше відв'язатися від свого візаві, її хлопець здогадується про інтригу і готовий гарненько наваляти йому. Один юнак не справляється, тоді він звертається за допомогою до двом своїм друзям — Павлу і Ігорчику. Лише Павлик — невдаха по життю і вічно під каблуком у своєї дружини. Гарік — завзятий аферист. Будь-яке підприємство може привести до непередбачуваних наслідків. Але робити нічого, і приятелі починають активно діяти.
Гуляй, Вася! (2017)

Дивитися фільм Гуляй, Вася! (2017) в хорошій якості

Гуляй, Вася! (2017)Гуляй, Вася! (2017)Гуляй, Вася! (2017)

Гуляй, Вася! (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.