Дозвольте тебе поцілувати... батько нареченої (2014)

Дозвольте тебе поцілувати... батько нареченої (2014) дивитися онлайн

Про фільм Дозвольте тебе поцілувати... батько нареченої (2014) українською мовою:

Кінострічка «Дозвольте тебе поцілувати...на весіллі» зрежисована Родіоном Павлючиком, який знятий в жанрі комедії. У фільмі грають такі знамениті актори, як Борис Щербаков, а також Ігор Ліфанов. Дії цього фільму будуть розвиватися через рік після подій першої частини. Головний герой - Власов гідно вийшов з гучної історії про «генеральської внуці». Його навіть відновили в званні, а також був переведений в частину, яка знаходиться ближче до Москви.

Глядач зустрінеться з знайомими й улюбленими героями фільму - Власовим, а також його родиною. Вони як раз заселяються в нову квартиру. Григорій, Наташа разом з донькою, яку звуть Мухою дуже щасливі, тому якраз знаходиться відповідний час для того, щоб зіграти весілля. Пропозицію було зроблено дуже давно, але не було підходящого моменту для цього. З цього моменту починаються дні підготовки до весілля. Герою тепер необхідно знайти лімузин, але адже навколо тільки камуфльовані Уази. Крім того, необхідно знайти одну для Наташі, але навколо одні чоловіки. У процесі підготовки настає момент, коли все так напружені, що існує можливість того, що весілля не буде. Чи зможуть наші герої пройти ситуацію з гідністю?
Дозвольте тебе поцілувати... батько нареченої (2014)

Дивитися фільм Дозвольте тебе поцілувати... батько нареченої (2014) в хорошій якості

Дозвольте тебе поцілувати... батько нареченої (2014)Дозвольте тебе поцілувати... батько нареченої (2014)Дозвольте тебе поцілувати... батько нареченої (2014)

Разрешите тебя поцеловать… отец невесты (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.