Гірко! (2013) дивитися онлайн

Про фільм Гірко! (2013) українською мовою:

Люди закохуються і створюють осередок суспільства, яку закріплюють штампом в паспорті і весіллям. Але конфлікт батьків і дітей ніхто не відміняв, і якщо 20 років тому весілля - гулянка з п'янкою, олів'є і ЗАГСом, то сучасні наречені віддають перевагу виїзні церемонії на березі моря і романтичні мелодії. Ось і у фільмі Гірко! демонструються абсолютно протилежні погляди на цю дію, а з ними і всі наслідки. Так і сталося в житті Наташі і Роми, які прагнуть до європейської церемонії в стилі мультфільму «Русалонька», а батьки наполягаю на «своїй», традиційної з піснями, танцями живота і моторошним весільним платтям.

Батько Наташі - типовий чиновник, весілля, для якого зайвий привід показати себе. Він і організовує бенкет на весь світ, зі стандартною програмою, рестораном «Золотий», напівп'яними танцями і тамадою. Хлопці в свою чергу готують весілля на березі моря, і ці два урочистості мають відбутися в один день. Але віддати шану батькам необхідно, а значить, і відвідати весілля, організовану родичами. Але все, як завжди, не склалося: тамада вела програму з траурним особою, довелося кликати на допомогу самого Свєтлакова (Джунглі), що грає самого себе. Два весілля злилися в одну, причому не найбільш вдалу. Ну, це ж Росія, а значить, будуть бійки, мерзенне поводження, пияцтво і далеко не споріднене поведінку.

Знятий в псевдодокументальному жанрі, Гірко! (2013) - ніби відеозвіт, який веде брат нареченого. Дуже чесно і автентично у фільмі демонструється вся ментальність нашого народу, залишаючи після перегляду ком гіркоти, жалю, а швидше усвідомлення дійсності ситуації. Гірко! (2013) - російська комедія, швидше показова сатира на народну весілля і наш народний менталітет. І все було б дуже смішно, якби не було так сумно, ось так і тут: жартів хоч відбавляй, акторська гра на висоті, а ось осад правди гризе. Але фільм стоїть, яскравий і вражаючий, адже висміювати свої вади - найцікавіше заняття.

Прогресивні і талановиті Наташа і Рома мріють про європейську весілля на березі моря... але у Наташиного вітчима заготовлений інший сценарій. Грубий чиновник міської адміністрації розглядає торжество як трамплін для власної кар'єри і прагне влаштувати все «як треба». Молодих чекає незабутній вечір в ресторані «Золотий» з повним набором занудних обрядів. Не в силах боротися, хлопці вирішують провести весілля своєї мрії в секреті від консервативних родичів. Але по безглуздій випадковості обидва свята зливаються воєдино.
Гірко! (2013)

Дивитися фільм Гірко! (2013) в хорошій якості

Гірко! (2013)Гірко! (2013)Гірко! (2013)

Горько! (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.