Мовчання (2017) дивитися онлайн

Silence

Про фільм Мовчання (2017) українською мовою:

Два єзуїтських священики проповідують ім'я Христа в інших країнах. Тепер їхній шлях лежить в Японію. По дорозі герої фільму «Мовчання» зустрічають багато людей. Деякі з них зовсім втратили віру і загрузли в гріхах. Наприклад, їх попутники спочатку здавалися пристойними людьми. Але потім з'ясувалося, що вони грабіжники і обманщики. Ці люди готові вбити священиків заради кількох злитків золота. Однак у них не виявилося жодної копійки з собою. Тому розлючені зловмисники просто б'ють людей. Але навіть покалічені священики все одно йдуть назустріч своїй запланованій мети. Вони слідують заповіді Господній — іти по світу і проповідувати Євангеліє всьому створінню.

Однак Феррера більше не входить в їх клан єзуїтів. Він публічно відрікся від бога і відмовився від віри. Цей факт ще більше підстьобує друзів на виконання наміченого плану. Але не всі вірять в цю новину. Адже святий отець ризикував життям, щоб нести слово боже в країну висхідного сонця. Тому вони бажають розібратися у ситуації і вирушають на його пошуки. Можливо, він загубився у ворожому державі і йому потрібна серйозна допомога. Настоятель запитує, твердо вони впевнені у своєму рішенні, на що отримує позитивну відповідь. Але він попереджає, що як тільки вони ступлять на цю землю, то опиняться у величезній небезпеці.

Але в Японії далеко не всі позитивно ставляться до мирної місії проповідників. Багато з місцевого населення позитивно прийняли таке нововведення, але деякі пішли проти. А особливо це стосується чільних верхів, які розуміють, що їх влада може ослабнути, якщо народ зазнає впливу однієї з світових релігій. Але вони не вирішують здаватися, а йдуть до кінця наміченої мети. Тим більше, що розгадка зниклого батька знаходиться зовсім близько.
Мовчання (2017)

Дивитися фільм Мовчання (2017) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Мовчання (2017) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Мовчання (2017)Мовчання (2017)Мовчання (2017)

Молчание (2017) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Надзвичайно нудний фільм. Просто півтори години потратив в пусту. В фільмі багато сцен японською, переклада нема а з низу англійські субтитри...

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.