Мовчання (2017) дивитися онлайн

Silence

Про фільм Мовчання (2017) українською мовою:

Два єзуїтських священики проповідують ім'я Христа в інших країнах. Тепер їхній шлях лежить в Японію. По дорозі герої фільму «Мовчання» зустрічають багато людей. Деякі з них зовсім втратили віру і загрузли в гріхах. Наприклад, їх попутники спочатку здавалися пристойними людьми. Але потім з'ясувалося, що вони грабіжники і обманщики. Ці люди готові вбити священиків заради кількох злитків золота. Однак у них не виявилося жодної копійки з собою. Тому розлючені зловмисники просто б'ють людей. Але навіть покалічені священики все одно йдуть назустріч своїй запланованій мети. Вони слідують заповіді Господній — іти по світу і проповідувати Євангеліє всьому створінню.

Однак Феррера більше не входить в їх клан єзуїтів. Він публічно відрікся від бога і відмовився від віри. Цей факт ще більше підстьобує друзів на виконання наміченого плану. Але не всі вірять в цю новину. Адже святий отець ризикував життям, щоб нести слово боже в країну висхідного сонця. Тому вони бажають розібратися у ситуації і вирушають на його пошуки. Можливо, він загубився у ворожому державі і йому потрібна серйозна допомога. Настоятель запитує, твердо вони впевнені у своєму рішенні, на що отримує позитивну відповідь. Але він попереджає, що як тільки вони ступлять на цю землю, то опиняться у величезній небезпеці.

Але в Японії далеко не всі позитивно ставляться до мирної місії проповідників. Багато з місцевого населення позитивно прийняли таке нововведення, але деякі пішли проти. А особливо це стосується чільних верхів, які розуміють, що їх влада може ослабнути, якщо народ зазнає впливу однієї з світових релігій. Але вони не вирішують здаватися, а йдуть до кінця наміченої мети. Тим більше, що розгадка зниклого батька знаходиться зовсім близько.
Мовчання (2017)

Дивитися фільм Мовчання (2017) в хорошій якості

Мовчання (2017)Мовчання (2017)Мовчання (2017)

Молчание (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Надзвичайно нудний фільм. Просто півтори години потратив в пусту. В фільмі багато сцен японською, переклада нема а з низу англійські субтитри...

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.