Фред Клаус, брат Санти (2007) дивитися онлайн

Fred Claus

Про фільм Фред Клаус, брат Санти (2007) українською мовою:

Голлівуд знову дає нам можливість побачити, як влаштований світ, в якому живе Санта Клаус і його родичі. На цей раз нас чекає не звичайна історія про душевного старого у червоному костюмі, а комедія про його рідного брата. Пропонуємо вам подивитися онлайн «Фред Клаус, брат Санти» і дізнатися більше про цього казкового родича.

Історія починається в середні століття десь у Європі, коли в сім'ї Клаусів народжується незвичайна дитина. Не встигнувши з'явитися на світ, малюк тут же вимовляє сакраментальне «Хо-хо-хо!». Мама Клаус віддає всю любов маленькому Ніку, у той час як його старший брат Фред відчуває себе обділеним батьківською турботою. Не перестаючи весь час допомагати бездомним, сиротам і хворим, Нік виростає справжнім святим і стає Санта Клаусом.

Вся його родина знаходить безсмертя і переїжджає на Північний Полюс. І тільки Фред, виріс у тіні свого святого брата, осідає у вітряному Чикаго, де влаштовується в колекторську контору. І от, через багато років Фред на прохання свого знаменитого родича прилітає на Північний Полюс, щоб допомогти Ніку врятувати саме Різдво.
Фред Клаус, брат Санти (2007)

Дивитися фільм Фред Клаус, брат Санти (2007) в хорошій якості

Фред Клаус, брат Санти (2007)Фред Клаус, брат Санти (2007)Фред Клаус, брат Санти (2007)

Фред Клаус, брат Санты (2007) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.