Пробудження (2016) дивитися онлайн

Passengers

Про фільм Пробудження (2016) українською мовою:

Величезний космічний корабель, оснащений за останнім словом техніки, направляється на віддалену планету. Всі 5 тисяч пасажирів поміщені в штучний сон, і прокинуться лише через 120 років, коли корабель досягне пункту призначення. Довгий час все йшло за наміченим планом, і корабель поступово рухався до кінцевої мети, але через 30 років польоту капсули двох пасажирів з невідомої причини вийшли з ладу. Аврора і Джеймс несподівано для себе прокинулися на 90 років раніше, ніж повинні були, але головна проблема полягає в тому, що знову заснути вони вже не можуть, а значить, залишок життя їм доведеться провести в компанії один одного на борту космічного корабля.

У той час як інші пасажири «Авалона» знаходяться в стані глибокого сну, Джеймс і Аврора змушені жити у важких умовах. Їм досить швидко вдається знайти спільну мову і навіть відчути себе щасливими, але через деякий час з'являються перші випробування. На кораблі відбувається серйозна поломка, яка загрожує успіху всієї місії, і лише герої можуть знайти причину того, що відбувається і все виправити. До того ж їм належить дізнатися, що їх пробудження зовсім не було випадковістю.
Пробудження (2016)

Дивитися фільм Пробудження (2016) в хорошій якості

Пробудження (2016)Пробудження (2016)Пробудження (2016)

Пассажиры (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

На смак і колір друзів немає, але фільму треба віддати належне. На даний момент він один з найкращих, який виховує в людині найцінніше - любов, самопожертву, бажання жити і творити... заради чого мабуть і створене людство. Графіка ульотна, рекомендую всім, навіть телепням. З повагою ...
  • Валентин
  • 14 вересня 2017 20:37
  • 0
Мені фільм сподобався. Якось чекав, що інших пасажирів зустріне їхня дитина :)
Фільм залишив якесь двояке відчуття, з одної сторони красива графіка і гра акторів, а з іншою трішки зятягнутий сюжет. Як на мене, то це фільм більше "про любов", а ніж "фантастика про космос" holidayspirit
  • Алексей
  • 13 квітня 2017 11:03
  • 0
фильм отличный, 5 по пятибальной, 10 - по 10-ти бальной. Все остальные 99 % ремиксов и римейков типа Кинг Конг 8 или Форсаж 15 (а также Обитель Зла типа последняя или всяческий поток "РОСОМАХ" и МАРВЭЛА)))) идущие в премьерах и близко не попадают перед новой мыслью о жизни, существовании, жизненных ценностях, и приоритетах. Фильм не большинства. Сознательным - рекомендую, ватным - не стоит тратить своё "драгаценная" время !)

Дуже захоплюючий фільм, 10 з 10, усім раджу переглянути. Новий сюжет, нова думка про існування та його мету, неординарне мислення та непогані 3D ефекти. Вдала команда акторів.
ФІльм непоганий; неординарна задумка, цікавий сюжет, проте кінець вгадуваний і передбаченийю
Як на мене подивитися один раз можна
Фильм СУПЕР!!!! смотрел раз 5 уже и не могу насмотреться yes yes 10 балов из 10
Фильм шикарный, умная фантастика переплетается с романтикой чувств и жизенными приоритетами, у которых они очень разные, судя по комментариям выше...а жаль
  • Оля
  • 22 січня 2017 22:18
  • 0
Дивились в кінотетрі. фільм на тверду 4. були затяжні моменти, але загальне враження - сподобалось, цікавий сюжет, хоч і здавалось,що чогось бракує. проте можна самому дофантазувати, те чого не показали. глянути один раз можна, краще в 3D.
Не нужно тратить зря время, порадовали только спецэффекты (3джи) а так ничего нового, вопрос подымается в фильме лишь один - имел ли право человек решать судьбу другого человека без его ведома..... а так все очень скучно и затянуто.... очень не советую.
Фильм однозначно порадует любителей умной фантастики.
На первом месте люди с их чувствами, поступками и решениями, добрыми или нет - это решать
зрителю.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.