Агорафобія (2015)

Агорафобія (2015) дивитися онлайн

Agoraphobia

Про фільм Агорафобія (2015) українською мовою:

Багато недуг здатні заважати життю людей. У них з'являються неконтрольовані страхи, які неможливо подолати. Молода дівчина з нового трилера Агорафобія пережила трагедію. У неї недавно помер батько, що посилило протягом незвичайної хвороби. Фей боїться відкритого простору. Воно тисне на неї. Паніка і істерика стали постійними супутниками нещасної пацієнтки доктора Мерфі. Він стежить за нею, намагаючись допомогти поглянути на світ інакше.
Переїзд в залишений у спадок величезний будинок не дав очікуваних результатів. Фей з кінофільму Agoraphobia (2015) не може впоратися з проблемою. Лікар щиро вважає, що причина криється якраз у смерті батька. Він упевнений, що таке затишне і мальовниче місце, в якому оселилася дівчина, цілком сприяє лікуванню. До того ж вона не одна. У неї є близькі друзі і родичі, готові дбати про господарку будинку. Вам варто дивитися фільм онлайн, щоб зрозуміти, що привід у Фей бояться всього навколо зовсім не безпідставна.
Як тільки вона опинилася в особняку, відразу відчула якусь силу. Крім неї тут оселилося щось. Воно стежить за нею, лякає і скоро перейде до рішучих дій.
Агорафобія (2015)

Дивитися фільм Агорафобія (2015) в хорошій якості

Агорафобія (2015)Агорафобія (2015)Агорафобія (2015)

Агорафобия (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.