Кладовище блиску (2015)

Кладовище блиску (2015) дивитися онлайн

Rak ti Khon Kaen

Про фільм Кладовище блиску (2015) українською мовою:

Групу тайських солдатів вразив страшний вірус, від якого всі вони занурилися в сон. Всіх їх переміщують у тимчасовий госпіталь, який розташувався в занедбаному місці у приміщенні колишньої школи. До солдатів постійно приходять їхні родичі, тільки одного хлопця, на ім'я Ітан ніхто не провідує. Доброволице Дженіфер, яка допомагає госпіталю, стає шкода солдата, і вона починає його відвідувати. Через деякий час головна героїня знайомиться з медіумом Кенг, яка допомагає родичам спілкуватися з солдатами, які сплять непробудним сном. Через деякий час Дженіфер знаходить щоденник свого нового знайомого, в якому виявляє дивні записи малюнки. Дівчина починає підозрювати, що між її знахідкою, хворобою хлопців і містичним місцем, де знаходиться цей госпіталь, існує якийсь зв'язок.

Зцілення Ітана, магія, любовні мрії роблять Дженіфер тієї невід'ємною частиною розуміння себе і людей, які знаходяться навколо неї.
Чим закінчиться вся ця історія? Чи є місце містики в цій історії? Прокинуться солдати? Будуть Ітан і Дженіфер разом? Щоб дізнатися відповіді на всі ці запитання дивіться онлайн фільм «Кладовище блиску» на нашому сайті в зручний для вас час доби і в найвищій якості зображення! Приємного перегляду!

Дивитися фільм Кладовище блиску (2015) в хорошій якості

Кладовище блиску (2015)Кладовище блиску (2015)Кладовище блиску (2015)

Кладбище блеска (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.