Ватиканські записи (2015)

Ватиканські записи (2015) дивитися онлайн

The Vatican Tapes

Про фільм Ватиканські записи (2015) українською мовою:

Американський фільм жахів про екзорцизм і вигнання диявола. У створенні надприродного трилера брали участь режисер Марк Невелдайн і сценарист Крістофер Бореллі. Історія заснована на розповіді Кріса Моргана. Головні ролі виконали Олівія Дадлі, Кетлін Робертсон і Майкл Пенья.

Основна сюжетна лінія розгортається навколо історії молодої жінки по імені Анджела. З кожним днем вона починає показувати все більш нестійкі, незрозумілі і дивні особливості у своїй поведінці. Виявляється, що така метаморфоза є впливом злих потойбічних сил. Після важкої аварії за дівчиною починають ретельно спостерігати не тільки лікарі і психологи, але і місцевий католицький священик, який з жахом відноситься до паранормальних явищ, що відбуваються навколо бідної особи. Тим часом таємна служба Ватикану дізнається про зловісне пророкування, яке свідчить, що сатана увійде в наш світ у доброчесному вигляді.

Голова служби починає підозрювати, що пророцтво збувається, і припускає, що саме у головної героїні знаходиться переродження злого духа, який хоче поневолити землю. Батько Анджели і його друг також вкрай стурбовані станом дівчини, насилу вірячи в існування давньої сатанинської сили. Процес вигнання злісної сутності проходить невдало, і диявол починає позбавлятися від родичів своєї жертви, а також вбиває кардинала.

Фільм, що викликає тремтіння у всьому тілі, не рекомендований до перегляду маленьким і чутливим глядачам.

Дивитися фільм Ватиканські записи (2015) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Ватиканські записи (2015)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Сценарій цього фільму потрапив в «Чорний список» кращих неспродюсерских сценаріїв 2009 року.
  • Перкусіоніст і засновник групи Slipknot Шон Крехан зіграв епізодичну роль у фільмі, хоча він і не вказаний у титрах. Він зіграв роль людини, у якого репортер бере інтерв'ю в кінці фільму. Крехан і Марк Невелдайн друзі. Вони разом працювали над фільмом «Офіцер Доун» (2016).

Дивитися фільм Ватиканські записи (2015) в хорошій якості

Ватиканські записи (2015)Ватиканські записи (2015)Ватиканські записи (2015)

Ватиканские записи (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • ввв
  • 6 грудня 2017 09:15
  • 0
1. Матв.17:21 Цей же рід не виходить інакше, як тільки молитвою й постом.
2. Дiї.16:16 І сталось, як ми йшли на молитву, то нас перестріла служниця одна, що мала віщунського духа, яка ворожбитством давала великий прибуток панам своїм.17 Вона йшла слідкома за Павлом та за нами, і кричала, говорячи: Оці люди це раби Всевишнього Бога, що вам провіщають дорогу спасіння!
18 І багато днів вона це робила. І обуривсь Павло, і, обернувшись, промовив до духа: У Ім'я Ісуса Христа велю я тобі вийди з неї! І того часу той вийшов.
Отже, практика в фільмі не біблійна. Повна маячня. До чого тут євхаристія чи свята вода???

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.