Учень (2016) дивитися онлайн

Про фільм Учень (2016) українською мовою:

Сюжет фільму Учень 2016 року розгортається навколо хлопця по імені Веньамин. Він підліток і йому досить не просто жити в цьому світі. Йому не вдається звикнути до внутрішньому чуттю і як і інші в його віці він намагається боротися із собою. І ось підліток починає цікавитися біблією і дізнається всі її сторони. Веніамін розуміє, що знайшов те, чого шукав все це час і розуміє, що у нього є фанатичні нахили. Оточуючих навіть не цікавить, що хлопця затягує у вир і вибратися з неї практично не реально.

Тільки Олені Львівні вдається помітити, що з підлітком щось відбувається, а вона до того ж атеїстка. Жінка викладала біологію і закликала до того, щоб підлітки більше знали про сексуальне життя між дівчатами і хлопцями. Викладач дуже освічена жінка і не може дозволити учневі себе зруйнувати. Вона впевнена, що сильне захоплення релігією може скаламутити розум. Тепер викладачка буде намагатися впоратися з проблемами свого учня, так як тільки вона здатна допомогти йому. Тепер вчитель потрібно мати терпіння, щоб допомогти Веніаміну вирватися з цієї пастки.

Дивитися фільм Учень (2016) в хорошій якості

Учень (2016)Учень (2016)Учень (2016)

Ученик (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Наконец-то этот режиссер снял достойное кино. Подсластил всем и в то же время попытался показать суть тоталитарной секты. Для тех, кто понимает суть происходящего этот фильм.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.