Чорна меса (2015)

Чорна меса (2015) дивитися онлайн

Black Mass

Про фільм Чорна меса (2015) українською мовою:

Фільм «Чорна меса» знайомить глядача з відомим гангстером Бостона. Він цілих шістнадцять років проводить в бігах, після чого влітку 2011 р. правосуддя не пройшло повз нього, і нарешті, в Санта-Моніці він був заарештований.
Кримінальному бостонського авторитету Джеймсу Балджеру вже трохи за вісімдесят. Він звинувачений у рекеті і в дев'ятнадцяти вбивствах. Незважаючи на злочини, він був інформатором Федерального Расследовательного Бюро. У 1995 році Балджер зникає на довгі 16 років, постійно ховаючись від правосуддя.

У 70-х – 80-х роках минулого століття Балджер був головним в ірландському злочинному співтоваристві, іменованому «Зимовий пагорб». У 75-му році він був завербований ФБР. Тепер спецслужби використовували інформатора для боротьби з італійською мафією. Співробітники ФБР, які вступили в змову з Балджером, допомагають йому втекти від арешту.

«Чорна меса» це цікава кримінальна історія. Уайт Балджер вражає своїми розумовими здібностями, завдяки яким він так довго переховувався. Ніхто навіть не хотів братися за затримання небезпечного злочинця, так як ймовірність зловити його була дуже низька. На його совісті висіло цілих дев'ятнадцять вбивств, які вражали жорстокістю, навіть збочені мізки. Працюючи інформатором спецслужб, свої злодіяння Балджер здійснював за їх спинами. Головний герой фільму був упевнений, що вчинені ним злочини залишаться безкарними.
Чорна меса (2015)

Дивитися фільм Чорна меса (2015) в хорошій якості

Чорна меса (2015)Чорна меса (2015)Чорна меса (2015)

Черная месса (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.