Чорна діра (2000) дивитися онлайн

Pitch Black

Про фільм Чорна діра (2000) українською мовою:

Дії фільму розгортаються в далекому майбутньому. Космічний корабель, який перевозив особливо небезпечного злочинця Річарда Б. Ріддіка з однієї в'язниці в іншу, на своєму шляху доводиться пролетіти крізь хвіст комети. Однак під час цього маневру судно отримує ряд серйозних ушкоджень, внаслідок чого капітан гине, а другому пілотові доводиться шукати планету для екстреної посадки. Після досить жорсткої посадки виживе всього дванадцять чоловік, в числі яких виявляється і Ріддік.

Розуміючи, що допомога може прийти ще не скоро, члени екіпажу вирішують оглянути незнайому планету на предмет наявності води і їжі. По дорозі вони виявляють величезну кількість кісток тварин і стару гірничодобувну базу. У цей час одного з них що-то затягує в печеру, і жорстоко вбиває. У світлі подій, що вижили вирішують побільше дізнатися про планету, і те, що їм стає відомо вселяє в них жах...

В основу сюжету фантастичного бойовика «Чорна діра», знятий американським режисером Девідом Туї, лягла розповідь письменника-фантаста Айзека Азімова «Прихід ночі».

Дивитися фільм Чорна діра (2000) в хорошій якості

Чорна діра (2000)Чорна діра (2000)Чорна діра (2000)

Черная дыра (2000) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.