Невський (1 сезон) (2016) дивитися онлайн

Додано 25 серпня 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 30 серія

Про серіал Невський (1 сезон) (2016) українською мовою:

Санкт-Петербург, наші дні. Головний герой детективного телесеріалу «Невський» (1 сезон) Павло Семенов – служитель закону, який відповідає за безпеку одного зі спальних районів міста. Він – капітан поліції, якому не чужі сутички з злочинцями, поодинокі заходи в наркоманські притони і втручання в п'яні розбірки місцевих «гопників». На такій роботі, як у Семенова, немає часу на довгі роздуми і тактичні маневри: ти або дієш, або програєш. А коли на кону – власна життя, не залишається шансу на помилку. Тут діє єдине правило – «бий першим». Тільки так Павло може бути впевнений, що повернеться живим до улюбленої сім'ї, яка чекає його вдома кожен вечір: дружині Юлії і сина Сашка.
Одного разу Семенову випадає можливість круто змінити своє життя. Дочка бізнесмена Латишева опиняється в небезпеці, і капітан поліції, ризикуючи життям, рятує дівчинку. За цей героїчний вчинок Латишев вирішує нагородити Павла, сприяючи його перекладу з спального району на Невський проспект. Служити тут – мрія будь-якого пітерського поліцейського, це престижно і вигідно. Ось тільки незабаром Семенов розуміє, що тутешнє оточення – не для нього. Місцеві «законники» не звикли до цієї поліцейській роботі, віддаючи боротьбі зі злочинністю пошуки способів особистого збагачення.
Але проблема з колективом – тільки перша з довгого списку Семенова. Чим більше часу проводить наш герой в Центральному районі, тим очевидніше для нього стає: переклад на Невський проспект був аж ніяк не простим жестом подяки». Здається, Латишев має на Павла свої власні далекосяжні плани. Втім, розбиратися в мотивах бізнесмена поліцейському колись: в місті оголошується Рафаель – жорстокий кілер, по сліду якого рухається безстрашний Семенов.

Дивитися серіал Невський (1 сезон) (2016) в хорошій якості

Невський (1 сезон) (2016)Невський (1 сезон) (2016)Невський (1 сезон) (2016)

Невский (1 сезон) (2016) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.