Жахливі свята (2016)

Жахливі свята (2016) дивитися онлайн

Holidays

Про фільм Жахливі свята (2016) українською мовою:

У кожної людини є свій улюблений свято, з яким у нього асоціюється щось світле, тепле і добре. Для когось це Різдво, для когось- Новий року, а для когось- День Подяки. Кожне свято має якесь значення, і свою історію виникнення. Наприклад, День Подяки – це такий день, в який всі дякують один одного, найдорожчі люди збираються за столом, а головною стравою є запечена індичка.

Над цією картиною працювали 9 професійних режисерів, кожен з яких вніс у неї історію одного свята. І в результаті вони зняли фільм про 9 різних святкових історіях, але тільки з їхньої чорної сторони. Ось, наприклад, одна з них: на уроці вчителька молодших класів розповідає про День Св.Патріка, батьківщиною якого є Ірландії, і за легендою, святий Патрік очистив її землі від страшних змій. Викладачка завжди сприймала це вираження в переносному сенсі, але нова дивна учениця в класі стверджує зовсім інше, і знає про це куди більше. Або ж ось ще одна історія. Велике свято Різдво. Відмінний настрій, багато подарунків, красуня ялинка, найрідніші і найдорожчі люди зібралися за святковим столом...і маніяк, переодягнений у клоуна. Він уб'є всіх, його не зупинить нічого...

Наступна історія про дівчинку, яка займається у спортивній секції в басейні і таємно закохана в свого тренера, якому терміново потрібна пересадка серця. Однокласники вважають її невдахою і постійно знущаються над нею. Макс не в силах це більше терпіти, і вирішує покінчити з цим глузуванням, ніж відразу допоможе своєму коханому знайти нове життя і нове серце.
Які ще свята мають чорну сторону? Чого ще жахливого і страшного режисери приготували для вас?
Жахливі свята (2016)

Дивитися фільм Жахливі свята (2016) в хорошій якості

Черные праздники (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.