«Старий» Новий рік (2011) дивитися онлайн

New Year's Eve

Про фільм «Старий» Новий рік (2011) українською мовою:

Отже, "Старий" Новий рік або New year's Eve - що ж відбувається в цей день? Як ви вже здогадалися, в штатах це щось інше, ніж наші посевания і колядування, так і день зовсім не той. У фільмі Старий Новий рік 2011 дивитися онлайн буде показано події лише одного дня - 31 грудня того самого "Старого Нового року". Коли у нас вже відбігали і все приготували, розсілися по домівках і чекають - там вже святкують, і чекають головного події, подивитися наочно на яке на площі Таймс-Сквер збирається більше мільйона жителів і гостей Нью-Йорка, і раз у десять більше людей спостерігають за ним у екранів телевізорів і моніторів. В останню хвилину, коли відраховуються останні секунди року, що минає, на дах хмарочоса (того, де раніше ґрунтувалася редакція газети "The New York Times") спускається величезний кришталева куля, що світиться і переливається тисячами вогнів лампочок.

Але одного цього чарівного дійства було б мало для цілого фільму, який цілком може стати новим символом Нового року, і режисер Роджер Дональдсон створив чарівну казку, переплітаючи долі різних людей, які живуть у місті, яке ніколи не спить - Нью-Йорку. Якщо згадати або просто погортати фільмографію цього режисера, то обов'язково промайнуть знайомі назви, такі як "Красуня", "наречена-Втікачка" або "День Святого Валентина", який за монтажною схемою дуже схожий зі "Старим" Новим роком". І якщо вам сподобався фільм про свято всіх закоханих - то і Старий Новий рік онлайн в хорошій якості також безумовно для вас!

Що може бути краще свята Нового року, а коли ще в Нью-Йорку - це вищий епатаж але не всі люди вірять у чудеса. Напередодні Нового року змінить і перетне долі дуже різних за своєю природою людей: людини прожив велике життя, а зараз лежить на смертному одрі, відому знаменитість Таймса Скверу який не любить святкувати Новий рік і навіть дуже цікаву секретарку, яка вирішила здійснити у реальність обіцянку яка давала собі.
«Старий» Новий рік (2011)

Дивитися фільм «Старий» Новий рік (2011) в хорошій якості

«Старий» Новий рік (2011)«Старий» Новий рік (2011)«Старий» Новий рік (2011)

«Старый» Новый год (2011) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.