Олівер Твіст (2005) дивитися онлайн

Oliver Twist

Про фільм Олівер Твіст (2005) українською мовою:

В яскравій екранізації класичного твору Чарльза Діккенса оживає історія, відома, мабуть, усього світу. Втратив матір при народженні і виявився круглим сиротою, хлопчик Олівер Твіст довгий час жив в работном будинку – там, де люди всіх віків в жахливих умовах виконували найважчу роботу. Як і інші мешканці будинку, Олівер займався розпуском старих канатів на клоччя, поки начальство не вирішило, що від хлопчаки пора позбавлятися.

Після деяких труднощів його «віддали з доплатою до трунарю, який ставився до нового працівника більш-менш доброзичливо, на відміну від слуг, дуже незадоволених присутністю хлопчика. Незабаром Олівер втік від трунаря і відправився в знаходиться за 120 кілометрів від його рідного містечка Лондон. Це було тільки початок пригод, які включали в себе спілкування з злочинцями, суд і, нарешті, знайомство з людиною, який вирішив подбати про хлопчиськові і забезпечити йому квиток в нормальне життя.

Дивитися фільм Олівер Твіст (2005) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Ідея створення нової версії «Олівера Твіста» була підказана дружиною режисера Романа Поланскі Еммануель Сеньє, коли він перебував в пошуках підходящого сюжету, який міг би зацікавити їх дітей.
  • Спочатку роль містера Браунлоу була призначена Френку Фінлею, який потім вибув з проекту і замість нього був запрошений Едвард Хардвік.
  • Діти режисера Романа Поланскі отримали невеликі ролі в картині. Морган Поланскі грає дочка фермера, до якого Олівер на шляху до Лондона заходить попросити трохи їжі, а Елвіс Поланскі хлопчика, що грає з обручем на вулицях Лондона.
  • Знімальна площадка була настільки велика, що режисер Роман Поланскі використовував моторний скутер, щоб переміщатися по ній.
  • Щоб молоді актори, що грають хлопчиків з банди Феджина, краще увійшли в образ, Бен Кінгслі зберігав риси свого персонажа (сутулу ходу і манеру говорити) і за межами знімального майданчика.

Дивитися фільм Олівер Твіст (2005) в хорошій якості

Олівер Твіст (2005)Олівер Твіст (2005)Олівер Твіст (2005)

Оливер Твист (2005) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.