Фільми онлайн » Драми » Стюарт: Минуле життя (2007)

Стюарт: Минуле життя (2007) дивитися онлайн

Stuart: A Life Backwards

Про фільм Стюарт: Минуле життя (2007) українською мовою:

Одного разу Олександр Мастерс написав біографію, яку опублікували і екранізували. Об'єктом дослідження він вибрав не відомого кіноактора, не блискучого вченого і не першопрохідця, який змінив на краще весь світ. Інтерес Олександра Мастерса завжди викликав його друг Стюарт Шортер – наркоман і алкоголік, психічно неврівноважений бездомний чоловік, що живе на вулицях Кембріджа.

Однак Мастерс знав Стюарта дуже давно і познайомився з ним задовго до того, як Шортер здійснив свої злочини і потрапив у в'язницю. І в своїй книзі він зосередився не так на злочини Стюарта, скільки на шляху, який він зробив за своє життя. Стюарт був інвалідом і відрізнявся від інших дітей: будучи наївним і добродушною людиною, він не завжди вмів постояти за себе, і в кінцевому підсумку перетворився у небезпечного психопата на межі божевілля. Що стало відправною точкою, після якої шлях назад неможливий, і який урок винесло з долі Стюарта суспільство, його зреклися?

Дивитися фільм Стюарт: Минуле життя (2007) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Стюарт: Минуле життя (2007) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Стюарт: Минуле життя (2007)Стюарт: Минуле життя (2007)Стюарт: Минуле життя (2007)

Стюарт: Прошлая жизнь (2007) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Один из лучших фильмов что я видел за последнее время. Смотрится легко. Есть моменты где и в правду очень смешно, это порадовало, в драмах большая редкость, на самом то деле.
Отдельное спасибо за перевод ,он достаточно "живой", сленговый, если хотите. Жаль только что не на украинском языке.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.