Фільми онлайн » Біографії » Жанна Д'Арк (1999)

Жанна Д'Арк (1999) дивитися онлайн

The Messenger: The Story of Joan of Arc

Про фільм Жанна Д'Арк (1999) українською мовою:

На кінець Середньовіччя в Європі розгорнулася знаменита Столітня війна. Будучи тривалої та виснажливої для обох сторін – і для Англії, повільно, але вірно одерживающей перемогу, і для Франції, поділеної між феодалами і потроху здається, – війна ця справа переривалася хиткими перемир'ям. Епізодичний характер битв не міняв, втім, однієї важливої обставини: все менше французів зберігали відданість королю і віру в свою перемогу.

Саме тоді перед дофіном, спадкоємцем французького престолу, і з'явилася Жанна д'арк – сільська дівчина, впевнена, що на неї небесами покладено божественна місія: зібрати під своїми прапорами відданих королю лицарів, відвоювати у англійців французькі міста і коронувати дофіна в соборі міста Реймса – там, де і повинен сходити на престол справжній король. Однак перемоги, здобуті ціною нелюдських зусиль і кривавих смертей, одного разу обернулися проти самої Жанни д'арк.

Дивитися фільм Жанна Д'Арк (1999) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Жанна Д'Арк (1999) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Жанна Д'Арк (1999)Жанна Д'Арк (1999)Жанна Д'Арк (1999)

Жанна Д'Арк (1999) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

  • Олег
  • 14 квітня 2018 14:13
  • 0
Дуже хороший фільм.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.